| Wtf4 a întrebat:

Am o problema. Capul penisului imi este acoperit. Mentionez ca dupa ce mi-am pus bile a aparut problema. Iese doar putin si pielea este stramta. Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz reiese ca deschiderea preputiala este insuficient de larga in diametru si este necesar ca diametrul sa fie largit prin intinderea pielii preputiului prin execitii specifice.
Pentru mai multe informatii si explicatii acceseaza si citeste raspunsul transmis urmatoarei intrebari postate aici pe TPU :
https://www.tpu.ro/......sin-stare/
Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îl tai. Împrejur.

| RaAlexandra a răspuns:

Se numeste fimoza si se rezolva prin operatie

| Wtf4 explică:

Iese dar ma doare. Pentru ca il fortez sa iasa.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Wtf4):

In acest caz reiese ca deschiderea preputiala este insuficient de larga in diametru si este necesar ca diametrul sa fie largit prin intinderea pielii preputiului prin execitii specifice.
Pentru mai multe informatii si explicatii acceseaza si citeste raspunsul transmis urmatoarei intrebari postate aici pe TPU :
https://www.tpu.ro/......sin-stare/
Multa sanatate!