| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa atrag atentia unui baiat super-dragut dar care nu acorda atentie niciunei fete? parca ar fi gay laughing n-am mai vazut asa ceva / nici macar nu sta mai mult de o secunda cu ochii pe vreo fata. ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| HueyFreeman a răspuns:

Ii poti atrage atentia prin a discuta cu el, ca el nu este Mama Omida sa ghiceasca ce vrei tu si crede-ma, cu semnele alea subtile mori de batranete pana te baga in seama.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Priveste-l tu,in indiferenta lui poate te observa,zambeste-i, dar nu insista.
In mod normal, atitudinea lui arata clar ca doreste sa fie lasat in pace, dar nu se stie niciodata.
Oricum, nu fa nimic iesit din comun.

| Narcis2007 a răspuns:

Daca e si timid 90% nu e gay... vorbeste cu el chiar daca pare mai rece

| Awesom a răspuns:

Pai daca sta cu ochii pe una singura e nasol. Vrei sa para disperat? Eu stiu ca daca esti disperat, fetele nu sunt atrase de tine.

| neutrino a răspuns:

El iti arata ceea ce trebuie sa faci: sa nu-l deranjezi.

| Zabbyel a răspuns:

Un mascul cu gusturi laughing niciodata nu se va uita la fete urate rolling on the floor
va considera urate rolling on the floor)))

| Alexu9696 a răspuns:

Orice baiat astepata un anumit semn de la o fata...

Cel mai simplu mangaiel pe mana folosind un pretext.

Ce ai vrea sa faca sa se holbeze la tine?