| Alexandrailinescu a întrebat:

Cum as putea sa-i atrag atentia unui baiatthinking

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Mie unul imi plac fetele directe. Ce rost are tot acest joc penibil? Vai, sa-i dau niste "semnale" ca sa-si dea seama. Bun.si daca nu-si da seama? Cine pierde? El? El habar nu are. Tu o sa suferi, pentru ca esti singura dintre voi doi care stie ce simti tu. winking

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cu un decolteu generos si sexy

| TeoPT a răspuns:

Dă chiloții jos și e al tău.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

@7h30 asa este

| Alexandra_3626 a răspuns:

Pai uita`te mai mult la el,daca ai mai vorbit pana acum cu el,apropie`te si mai mult de el, cheama`l afara asa sa fiti doar voi 2, si fii putin indiferenta, dar doar atat cat sa il faci sa te doareasca mai mult, nu sa creada ca esti o fitoasa.big grin,

| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Fa un striptis si ai rezolvat

| JaKe99 a răspuns:

Doamne...Fii tu insuti...Asta este cea mai buna solutie in dragoste. Daca o sa te dai drept o fitsoasa cu bani/ o desteapta o sa te creada nebuna.Dar daca o sa fii tu insuti, totul o sa fie Ok.