| ciufuliiciii a întrebat:

Hei TPU, am vorbit cu un baiat, si e super dragut il ador love struck.Dar nu prea stiu cum sa-i atrag atentia. deocamdata nu am vorbit decat pe fb o singura data, deci daca ar mai intra acum ce as putea sa-i spun? sau daca il vad in liceu ce sa-i spun, nu vreau sa par patetica.

4 răspunsuri:
| danrebelu2008 a răspuns:

Pai depind vb despre pasiuni sau puncte comune frati surori etc gasiti voi si la scoala ii atragi atentia cu un buna cf treburi de astea

voot love struck
si sa faceti un cuplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei unui baiat e bine sa-i spui direct ca-l placi, dar in cazul asta nu cred ca e bine. Vorbeste si tu cu el si cel mai important: imprieteneste-te cu el.

| annabountii99 a răspuns:

Fii naturala, nu fi prea stresata, arata putina degajare, ca nu cumva sa il sperii grabindu-te, vezi cum merge prietenia, cunoaste-l mai bine..nu te arunca pe el, nu l speria happy succes!@ funda?

| rralukk a răspuns:

Depinde cum il priveshti...se vede dupa ochii tai... daca il placi sau nu! Succes!