| VariantaShatena a întrebat:

Ce sa fac sa nu m-ai am multe`multe cosuri pe fata? :-s, scuze categoriia, dar e ce-a mai vizitata`big grin!

Răspuns Câştigător
| LyviaDb a răspuns:

Du-te la un dermatolog sa vada exact ce fel de ten ai si ce tratament iti recomanda. Sau daca nu poti momentan din anumite motive, nu stiu, zic si eu, poti sa-ti cumperi argila la pliculete, sa-ti faci o mascawinking se combina cu zeama de lamaie, este foarte eficienta. Mie una.mi-a facut bine happy Dar eu zic ca cel mai bine este sa mergi la un dermatolog tongue

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da trebuie sa faci foarte mult sex. sa vezi ce=ti trece. intr-o saptamana de 12 ori minim

| CrazyTeenager a răspuns:

Consulta un dermatolog, ori poti merge la Farmacie si poti cere un sfat dupa urechea domnisoarei de la casa, ceea ce nu e foarte indicat, dar poate da rezultate, mai ales daca nu ai drum pe la dermatolog pe frigul asta.

| Iepurila a răspuns:

Deci ai nimerit bine categoria. Sex. Cat mai mult si trece.

| Tzuna a răspuns:

Sa te **** de 8888 de ori pe zi inainte de micu dejun

| Alejandro22 a răspuns:

Daca ai anii, trebuie sex cit mai mult!

| dany0000 a răspuns:

Sex sa faci cit mai mult