| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai mi se scoale mereu, ajutati-ma sunt disperat. Cateva sfaturi!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Esti la varsta pubertatii si corpul tau reactioneaza normal. Hormonii umbla si sar, nu e nimic in neregula. Corpul tau trece prin schimbari. Cu timpul vei reusi sa te controlezi mai bine, pana atunci poti sta linistit, nu e nimic gresit cu tine sau la tine.

11 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Leaga-l de un crac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce esti disperat? inseamna ca functioneaza

| mihai69 a răspuns:

Facem schimb?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador secțiunea asta.

| StalkerSoul a răspuns:

Lasa ca e bine asa! Peste o varsta o sa te rogi sa ti se mai ridice. happy

Răspuns utilizator avertizat
| MotanAndrei a răspuns:

Uita-te la filme porno. Iar daca esti cu prietena si fa'ti deciz sa face'ti sex. Si vrei sa ti se scoala, lingei vaginu, anusu etc si vei vedea ca ti se v-a scula.

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Depinde din ce motive ti se scoala. Incearca sa te gandeati la orice altceva in afara de sex.

| Vladutzutvi a răspuns:

Fa-ti l**a! big grin

| Disperatu a răspuns:

E normal.Stai calm.

| silviu67 a răspuns:

Ceai de bromurawinking mere ca uns nu ti se mai scoala big grin