| RupHerT a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai scoale penisul cand sunt cu iubita? Ajutati-ma va rog dau FUNDA!

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca ea are o problema cu chestia asta, probabil ca trebuie sa ti gasesti alta...

| SkyPilot a răspuns:

Nu te mai gandesti la ea ca la un obiect sexual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Cam aiurea raspunsul. doar daca o vezi ca pe un obiect sexual ti se ridica sau cum vine asta?

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa pare la o privire superficiala. Crezi ca a dus-o la un film, teatru, concert, restaurant, suc, sau chiar la o plimbare romantica si i s-a ridicat din senin? I s-a ridicat pentru ca s-au frecat unul de altul.

| Wøodenpints a răspuns:

Bagi 3 sud est sau Florin Chilian.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti " baietii" au " problema " asta!
Credeam de la inceput ca numai eu am si mi-era rusine, apoi i-am explicat iubitei mele ca ma excita de la nimic. Chiar de la o simpla conversatie cu ea. Si discutia asta chiar i-a placut si nu a ironizat sau s-a ras de mine, dar m-a inteles! Asa e cand te iubeste sincer! Succes mai departe.

| cristinela4 a răspuns:

Nu poți controla instinctele, explicăi prietenei că asta e o dorință permanentă!

| ionelaaaa12345 a răspuns:

Pai de de?! E prea frumoasa iubita ta!

| No_ByDub_1996 a răspuns:

Hai să îți explic eu cum să faci cel mai bine.Fii atent.Te duci la ea și îi spui:Îmi plac ochii tăi, seamănă cu apa din toaleta mea.Și probabil că fată se va despărți de tine și nu o să mai ai problemă cu penisul!