| iAngel a întrebat:

Ce sa fac! Sunt impreuna cu iubita mea de 2 luni, tin enorm la ea si orice mi-ar face o voi iubi toata viata mea! Am 17 ani ea are 16 ani. Problema este ca azi trebuia sa vina la mine si nu a mai venit si eu am fost PROST si m-am gandit la altceva, problema ei era total invers la ce ma gandeam, chiar o inteleg si trebuia sa stea acasa astazi, si ea mi-a dat 12 apeluri si le-am respins pe toate din AMBITIA MEA PROASTA crying Si i-am dat zeci de smsuri ca o iubesc enorm ca imi cer scuze ca tin la ea si cand o sun ea tot nu vrea sa imi raspunda la apeluri, stiu ca ma iubeste si tine la mine pentru ca i-am dat un sms sa imi zica daca vrea sa ne despartim si a zis ca nu, si se ambitioneaza si ea, ce sa fac! O iubesc enorm si orice mi-ar face ea, eu tot o voi iubi!

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Arata-i mesajul asta de l-ai pus pe TPU.

| blondinata14 a răspuns:

Incearca sa ii dau un mesaj si sa o convingi sa va intalniti si vorbiti fata in fata si fa-o sa te ierte.prin gesturi tandre...tongue

| anonima16 a răspuns:

Sa-i spui ca o iubesti ca iti pare rau, si nu o mai stresa un timp o zi macar happy o sa te caute ea cand se calmeaza :*.

Răspuns utilizator avertizat
| Annellise a răspuns:

Deci, cel mai bine este sa fii sincer cu ea din nou! Momentan nu cred ca poti discuta cu ea, avand in vedere ca aman2 sunteti cu personalitati puternice. Fa-i o surpriza, surprinde-o intr-un mod placut, sa vada ca nu sunt doar cuvintele de tine, demonstreaza-i ca o iubesti. Fa ceva nebunesc ce nu se asteapta sa faci! Declara-ti iubirea in public, scrie-i o scrisoare de mana cu absolut tot ce simti si cat de rau iti pare ca s-a intamplat aceasta neintelegere, cumpara un trandafir si inmaneaza`i scrisoarea. Multa bafta. Aaaa si promite-i ca VEI INCERCA SA NU MAI REPETI greseala, nu vei mai trage concluzii pripite pana nu iti va explica ea cum sta treaba. Fiti sinceri si deschisi, comunicarea este cheaia succesului! Pwp!

| resemnat a răspuns:

Stai linistit, nu ai de ce sa-ti faci griji. Si eu faceam exact la fel ca tine. Singura solutie este sa ai putina rabdare pana se mai limpezesc apele (asa cum se zice). Succes!

| DanutzZz1996 a răspuns:

Gata e ceaw s-a dus ai pierduto, si eu am patit al fel primele saptamani eram innebunit dupa ea dar dupa ce ne-am despartit a trecut 1 an si ea a vrut sa fim din nou impreuna dar nu am mai vrut eu asa ca dai bice nu sta ca poate o pierzi

| Crazyfish a răspuns:

Caposi amandoi,dude, nu vad nimic bun aici.
Iubiti-va fara victime, puteti?