| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ii cumpar prietenului meu de ziua lui? Face 17 ani si atunci vom avea 5 luni impreuna. Nu ii lipseste mai nimic, are aproape tot ce isi doreste, dar totusi ceva material, ce as putea sa ii cumpar? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Phutui a răspuns:

Daca nu ii lipseste nimic material, rezolva de un cadou care sa ii ramana in amintirehappysa poata sa il pastreze etcbig grin gen un tricou personalizat, boxeri personalizati, etc

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Un parfum.un pulover.un set de ceva dupa ras.chestii din astea.si pe langa astea o poza cu voi doi pusa in ramasmug.aa un ceas.

| Atotstiutorul a răspuns:

Xbox cu multe jocuri originale
psp ps3 un calc ultima generatie
o masina

| christine_3457 a răspuns:

Oriceeeeee gestu conteaza si faptul ca ii iei cv acolo pentru el ar conta fff mult. punete in locul lui si gandeste-te ca daca ar fi ziua ta ce ai vrea din partea luiwinking