| Iloveanimals25 a întrebat:

Ce cadou pot sa-i cumpar prietenului meu de ziua lui? Suntem de aproape 2 luni impreuna. Ofer

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca un parfum sau un ceas si o ciocolata/o cutie de bomboane e suficient.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ceva ieftin, parfum din careffour.O sa plece deci nu merita sa dai banul.

| kandaraki a răspuns:

Un cadou simplu dar cu efect, adica ceva simbolic care ar simboliza ceva, zodia sau, o amintire de a voastra, un hobby de al sau si/sau ceva de genul dat. ceva scump inca nu ar trebui sa ii darui fiindca nu stii cat vei mai fi cu el.

| MJo a răspuns:

Tu ar trebui sa stii ce merita. In functie de stadiul in care ati ajuns. Tu il cunosti cel mai bine. Gestul conteaza.

| Marya233 a răspuns:

Dupa parerea mea, un set de parfumuri ieftin este un cadou chiar potrivit daca stii ce gusturi are, sau o iesire in doi legat de hobby-ul lui preferat, sau...ii faci o mica surpriza impreuna cu prietenii acestuia. Sti si tu...pana la urma chiar si cel mai mic gest conteaza, sigur ii va placea orice vei alegewinking