| anai a întrebat:

Ce sa ma fac?
Fostu meu prieten tot bate apropouri sa ne impacam. Dar nu sunt sigura daca este sincer. Neam despartit acum jumatate de an din cauza mea.Si acum tot el a revenit la mine.Am fost impreuna cu el un an.Si tot mai tin la el. Dar acum am pe altcineva de 3 luni. Dar nu pot tine la el.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| erik a răspuns:

Impaca-te.

| BlueLine a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine ce vrei sa faci sa ramai cu baiatul la care nu tii sau sa te impaci cu fostul prieten al tau la care zici ca inca tii si cum ai zis a fost vina ta ar mai putea reveni relatia aia tongue
Dar gandeste-te bine ce faciwinking
Eu iti zic sa faci cumva sa te poti impaca cu fostul prietenbatting eyelashes

| Dianka_4924 a răspuns:

Paai, aici depinde doare de tine, daca mai simti ceva pentru el, de ce sa nu te impaci? Eu sunt de aproape un an cu altcineva, dar inca mai simt ceva pentru fostul'))Poate ca te mai iubeste inca si vrea sa o luati de la inceputwinking=*

| anai explică:

Nu ma impac.nu ne lasa orgoliul.