| Romancutza a întrebat:

Ce sa vorbesc cu un baiat pe care ii plac si el stie asta?
love struck mersi

Răspuns Câştigător
| maria_5572 a răspuns:

Incearca sa vezi ce ii place lui intereseaza-te despre asta si el o sa vada ca va potriviti. fundita?

6 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna. Poti vorbi cu el despre subiecte care stii ca il intereseaza sau despre orice:muzica, sport, filme, carti, distractii etc.
Important este sa fi naturala.

| ioneluka a răspuns:

Ai putea sa vorbesti despre un program pe calculator, despre iubirile din scoala primara, despre prima iubire(daca ai avut-o pana acum), despre un film bun, despre scoala, despre ce melodii preferate va place, doar sa nu le zici pe toate deodata!

winking

| Rebe97 a răspuns:

Sa fii sincera cu el si emotiile sa ti le lasi acasa.Fii cat de posibil naturala dar si originala.

| lol1232 a răspuns:

Despre lucrurile care va plac la amandoi ce veti face maine ceva glume.:d

| ambutisare a răspuns:

Vorbeste cu el verzi si uscate. happy

| onesdan52 a răspuns:

Simplu despre viata hobby afinitati