| LaviniaPisi a întrebat:

despre ce sa vorbesc cu un baiat ( pe care il plac :-X) vreau sa ma apropi de el. va rog cat mai repede raspuns kiss. Dau fundita! ce discuti le plac baietilor ( asta vreau sa stiu ) mersi

Răspuns Câştigător
| Gickanho a răspuns:

Pai, raspund in calitate de baiat laughing
noua ne place fotbalul, daca nu era deja evident
dar ne place caterinca la maxim baga glume, bancuri, injuraturi etc (dar nu despre el)
funda

5 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Lasa`mi id tau sau ia-l u pe al meu :X emiitzzy si vorbim acolo iti zic eu totul:Xlove struck

| cristianovic a răspuns:

Nu aici se gasesc raspunsurile. Treubie experientza de viata, incearca sa vb cu el.
P.S= Stiu cine ii baiatulwinking.

| SakuraKagome a răspuns:

Hey Lavi! Sunt Lorena... si poate te pot ajutabig grin
uite daca baiatul este mai rece ca sa ii zic asa ai grija. cum ar fi un coleg de-al nostru... dar daca este mai vioi cum ar fi Tudor... ar fi mai usor. prefate interesata de ce face. daca iti si place cea ce face atunci este perfect cum ar fi el joaca fotball daca tie iti place ii perfect, deci eu iti zic SUCCES^_^

| sunt a răspuns (pentru SakuraKagome):

LOrena, sunt Ioana, fii sigura ca nu este Tudor, dar joaca fotbal, si da ii din clasa, dar mai multe nu pot zice ca am facut o promisiune happy

| sunt a răspuns (pentru SakuraKagome):

Deci baiatul la care ii place la Lavinia este din clasa si joaca fotbal! Iti dau de gandit?