| boboccel a întrebat:

Ce sacrificii ai face pentru iubita/ul tau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare prea generala... In primul rand, exista un sacrificiu din iubire pentru partenerul(a) tau, iti parasesti familia, rudele sa fii cu el(ea). Un alt sacrificiu ar fi acela de a incerca sa il(o) faci fericit(a), chiar daca asta ar insemna sa renunti la ceva sau la cineva in favoarea lui(ei).
Sunt foarte multe sacrificii pe care le faci in viata pentru persoana iubita! Dar, in primul rand, ar trebui ca si aceasta persoana iubita sa fie gata sa faca sacrificii pentru tine! Daca doar tu faci sacrificii, in loc sa fii fericit(a), poti fii foarte nefericit(a) si sa-ti dai seama ca toate sacrificiile pe care le-ai facut nu au meritat sa fie facute...
Mult succes!
Daniela

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mi-am lasat familia in Romania pentru a fi cu el si nu imi pare rau, voi fasce tot ce este nevoie pentru ca relatia noastra sa continue asda, cu el am descoperit fericirea,

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde si de el. daca si el mar iubi la fel de mult as face orice pentru el big grin

| cotzobel a răspuns:

Pai eu am facut un sacrificiu(daca se poate numi asa) lasandu. mi familia, prietenii, locul de munca, urmandu. mi iubitul la 5000 km de romaniasad. daca tii la acea persoana orice sacrificiu meritatongue

| selef a răspuns:

As sacrifica un miel de paste si un purcel de craciun, iar peste vara o gaina-2.

| mioara a răspuns:

Multe

| miry a răspuns:

Am, facut sacrificii multe si voi mai face in continuare pentru sotul meu fara nici cel mai mic regret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, daca merita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar il iubesc si ma iubeste ffff mult as face ffff multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada

| elinea a răspuns:

Al meu iubit merita orice sacrificiu, asi face orice mi ar cere, doar ca nu i am spus niciodata pana acum si am facut rau, ii voi spune!