| LoveItachi4Ever a întrebat:

Salut TPU! Am pus inainte o intrebare despre un baiat care se uita la mine si imi zambeste... daca ma place. Acum va intreb cum sa ii arat si eu ca il plac, adica sunt putin cam timida si nu stiu cum crying Spuneti mi va rog cum sa ma imbrac si cum sa ma comport adica nu stiu...suntem in aceeasi clasa si ele foarte tare adica avem aceeasi prieteni si nu stiu cum sa ma comport cu el, ca si colegii sa nu vada asta pana nu stiu sigur eu daca el ma place cu adevarat. Please help me!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambeste-i si tu..iesiti in oras. vorbiti. ajutati-va la teme. poate vine la tine acasa sau poate te duci tu la el.

| Bianca535 a răspuns:

Poti sa ii furi priviri..nu stiu..vezi cum reactioneaza. poti sa il ignori pentru ca ignoranta doare..cam vreo 2 zile si vezi daca te cauta..sau daca insista cu privirile.