| Sara2 a întrebat:

Ce sanse sunt sa raman insarcinata daca iau anticonceptionale iar el isi da drumul afara?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca anticonceptionalele ti le-a recomandat medicul, le-ai luat corect (adica incepand din ziua in care trebuia, zilnic si exact la aceeasi ora) si nu ai luat antibiotice in paralel cu ele, nu ai de ce sa-ti faci griji, riscul de sarcina este infim, neglijabil.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mici, dar totusi exista! Ai vrea sa ai atatea milioane de ron, cati copii s-au nascut cu asemenea "protectie"!

| ShineMe a răspuns:

O taiat in patru.Cum poti ramane insarcinata daca ejaculeaza afara ci nu in tine si mais i iei anticonceptionale.Nu e putin cam "logic"?

| cretzufinish a răspuns:

Zero barat logic!? raised eyebrows

| vykkusor a răspuns:

Nu-ti face griji ca nu exista sanse sa ramii insarcinata.pa

| sorin a răspuns:

Zero.

| costymaximus a răspuns:

Daca anticonceptionalele sint luate exact cum trebuie iar ejacularea masculului se face in afara vaginului, sansele sint zero(daca nu sint respectate aceste conditii minime atunci?)

| Sniper a răspuns:

Pai tu ce sanse crezi ca ai? rolling eyes
Is 0 sanse sa ramai insarcinata, pentru ca nu'si da sub nici o forma drumul in tine si in caz de acel lichid dinaintea ejacularii, ai anticonceptionalele.
Sex placut!winking

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Şansele ca tu să ramai cu un copil nedorit sunt de 0 %.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu rămâi însărcinată atâta timp cât iei pilule iar el aplică metoda coitului întrerupt.
Şansele de sarcină nu numai că sunt nule, dar sunt şi îngheţate!
Pa, pa.

| biencutza_3026 a răspuns:

Nici o sansa