| Mariaa321 a întrebat:

sunt pe stop si am facut-o cu partenerul.iar acesta si-a dat drumul in mine..sunt sanse sa raman insarcinata? nu am luat nici un fel de pastile.

11 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Placerea asta... Off... Pentru 5 secunde de placere masculine ai putea sa ramai insarcinata iar dupa aceea el sa ceara avort. Baietii sunt cam neghiobi iar cei care nu ar dori un copil sub nici o forma dar ejaculeaza fara nici un stres ca " sa ma simt bine hahahaah " sunt pe primul loc, din pacate.

| Alemoni a răspuns:

Da...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Şanse EXISTĂ, dar sunt minime ( aş zice chiar neglijabile ), deoarece "pe stop" te aflai deja în perioada cu fertilitate ( foarte ) REDUSĂ, deci şi riscul este foarte mic!

Acum depinde cât eşti de fertilă ( în general ), fiecare organism reacţionează altfel ( diferă de la fată la fată )...

| neutrino a răspuns:

Da. Mai mici, dar exista.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutza25 a răspuns:

Eu aş zice să numai o faceţi neprotejat. Ce căcat îi în capu vostru, măi fetelor? Nu aveţi 5 ani, acum pe bune, după iară voi staţi cu inima în gât speriate dacă aţi rămas însărcinate. Data viitoare să te protejezi!

| Andradutsa a răspuns:

Da, sunt sanse destul de mari. cu asa ceva nu e de glumit. happy poti ramane gravida si in timp ce iei anticonceptionale, stiu o gramada de exemple happy
deci daca nu au trecut 72 de ore, ia pastila de a 2 a zi, iar data viitoare fiti mai atenti happy

| Aleen a răspuns:

Cand esti pe stop este cea mai mica posibilitate de a ramane insarcinata. Totusi, SE POATE.

| alexandruf37 a răspuns:

Da sunt destul de multe sanse de a ramane insarcinata! Parerea mea e ca ar trebui sa consulti un ginecolog! Succes!

| Mariaa321 explică (pentru alexandruf37):

Si ce as putea sa fac sa evit acest lucru fara a merge la ginecolog?

| mihaimariusbz a răspuns:

Da e posibil sa ramai insarcinata de ce nu folosesti prezervativ? e mai sigur