| anonim_4396 a întrebat:

Ce schimbari fizice apar la fete dupa inceperea vietii sexuale?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu apare nici o schimbare fizica vizibila, cu exceptia ruperii himenului.

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca le trec cosurilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai lipseste o mica pielita. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am ingrasat, dar nu cred ca are legatura neaparat cu asta. Sunt f fericita, linistita ca am omul pe care il iubesc langa mine, ce mai sunt plina de dragostehappy si de-asta cantaresc mai multlaughing. Am auzit ca la alte fete li se lasa sanii- asta nu pot sa confirm, sau le creste fundul- oare? La prietenul meu i-au trecut cosurile... In rest nu cred ca are cum sa-si dea seama cineva ca nu mai esti virgina, poate doar ginecologul. Eu cred ca cele mai mari schimbari au loc pe plan psihic: fetele suntmai dezinvolte, mai indraznete, poate incep sa vada lumea cu alti ochi, icep sa-si doreasca intemeierea unei familii

| shishilik a răspuns:

Eu nu am avut nicio schimbare. Cosuri nu am avut mai mult sau mai putin, sanii mi-au ramas la fel de fermi, fundul nu mi-a crescut, nici nu s-a lasat, nu m-am inaltat si nici nu mi-a crexcut un al doilea nasbig grin. Nu cred ca schimbarile fizice au legatura cu inceperea vieii sexuale. Cele care au sanii lasati poate au exces de hataialabig grin, sau asa le e natura, cele cu funsul mare, poate au asa structura oaselor, sau doar prea multa ciocolata la bordhappy. Cosurile apar si dispar mereu... ce legatura ar avea sexul cu ele?big grin

Doar parerea meahappy

| denisa_4752 a răspuns:

Pai nu cred ca apar asa mari diferente pe cum se spune! desigur conteaza si organistul fetei respective insa nu cred ca se vede mare lucru! se spune ca iti cresc sau ti se lasa sanii sau ca e posibil sa te ingrasi sau sa slabestistraight faceeu nu cred...stai chill ca nu e nimic!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Schimbări fizice apar după o naștere.
La o femeie care și-a început viața sexuală nu se schimbă nimic, doar o transformare: din fată în femeie prin ruperea himenului și acesta dacă există (sunt destule fete care se nasc fără el!).
Pa, pa.

| dragosh a răspuns:

Se cracaneaza!laughingSa vezi ce mers in ciuda p***i arelaughing

| taylor a răspuns:

Eu nu cred ca apar schimbari fizice vizibilehappy poate schimbari psihicewinking

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela_7862 a răspuns:

Fizic nu ar trebui sa apara nimic, doar sentimental si psihic, de obicei fetele se simt mai increzatoare si mai libere dupa ce au facut pasul acesta. si poate mai indraznete si mai interesate de subiectele legate de sex

| verny a răspuns:

Unele se ingrasha altele slabesc....depinde de organism

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le trec cosurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu apar schimbari vizibile, doar la nivel psihic...eu am auzit ca le trec si cosiurile.

| yvy a răspuns:

Nu apare nicio schimbare. atata doar ca iti trec coshurile, in caz ca le ai. Teoriile babaesti despre cresterea fundului si lasarea sanilor, au fost probabil folosite sa sperie fetele. in plus, daca ar fi sa ti se lase toate cele' odata cu inceperea voetii sexuale, tot a 2'a femeie ar fi vai de capu ei, nu crezi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutari lume, ma cheama dragos. Dupa primul meu contact sexual cu iubita mea, au inceput schimbarile ei.in primul rand, i-a cazut un picior.mana ei stanga e mai lunga si parca are 7 degete. a inceput sa-i creasca branhii pe gat. dupa prima oara a inceput sa vorbeasca in chineza sau era doar orgasmul, nu imi dau seama.mananca ca sparta si vede alb-negru. i-a cazut parul din cap si ii creste pe picioare.vaginul ei s-a indreptat in pozitie orizontala, nu verticala cum era pana acum.azi a latrat pentru prima oara. ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anna
hey eu una nu cred in aceste schimbary dar fata dk simti nevoia faoooooooo doar asa te vei simti mai bine nu te teme de schimbari nimeni no sasi dea seama! te pup

| Gabriela_Onutza_1994 a răspuns (pentru monyk):

După cat timp?