| mirabella_1176 a întrebat:

Ce schimbari fizice pot aparea dupa ce fata a avut primul contact sexual? cel mai interesant rasp are funditabig grin

Răspuns Câştigător
| nely19 a răspuns:

Pai.schimbari fizice cum ar fi:

-scaderea sau cresterea in greutate

-cresterea sanilor (si o sa se lase putin)

Si alte schimbari minore...nu te speria, nu prea este vizibil, asta depinde si de organizmul fiecruia :*:*, bafta

fundita?batting eyelashes

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Schimbări fizice nu pot apărea, nu te gândi că-i mai creşte un picior sau aşa ceva. La primul contact sexual are loc ruperea himenului. Atât! Şi asta e singura modificare fizică, dar se poate observa doar la un consult ginecologic, altfel nu! Baftă!

| Adyr0 a răspuns:

1.Nu mai e virgina.
2. Daca ramane insarcinata se poate ingrasa cu 15-20 de kile, stari de greata din cand in cand, hormonii o iau razna etc etc.

| εїз a răspuns:

Păi, există o posibilitate să nu îţi mai crească sîni, acum nu vreau să te speri, te maturizezi foarte mult, după ce îţi pierzi virginitate, depinde si de corpul tău revenind la sîni.
Ai grijă, Pa.pa

| Daiana_1431 a răspuns:

Fizic, nimic. Dupa mai mult timp ai putea sa te mai dezvolti, mai cresti, se maresc soldurile, mai multe chestii, dupa jumate de an aprox, dar dupa primul, nimic stai linistita.

| Gosh. a răspuns:

Nimic deosebit tongue

| mitroidany a răspuns:

Ti se maresc sanii si fundul daca practici si posibil ca sanii sa ti se mai lase putin. Altceva nimic grav.

| candycane16 a răspuns:

Hmm...sinii se lasa.si un pic cresc.happy

| MysteriousVIP a răspuns:

Poi dupa primul contact. mai nimic, doar ca nu mai esti virgina. dar daca iti place,, si exersezi laughing o sa-ti creasca sanii, fundul, te vei maturiza :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vb cu un medic, iar schimbarile, gen cresc sanii, ti se maresc soldurile.si etc...nu au nici o trebuie cu asta, ci cu faptul ca unii isi incep viata sexuala in timp ce ei se dezvolta. Yo mi-am inceput-o cu 3 luni inainte sa fac 18 ani, si nu am avut nici macar o schimbare, decat ca nu mai st virgina, si vb mult mai deschis cu prietenul meuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai fata la bugi eu am 14 ani am facut-o prima oara la 11 si n-am nici pe drk :X fac sex de 5 6 ori pe luna cu gagicamea

| bebelusha_4786 a răspuns:

Pai pe parcurs daca mai practici o sa-ti creasca sanii, fundul o sa t-i se reguleze menstruatia, iar in privinta lasarii sanilor eu nu am avut probleme pana acum, ma culc cu prietenul meu de un 1 an si 3 luni si a fost primul iar pana acum nu am avut probleme te-am pupat.