| Ianusik07 a întrebat:

Ce schimbari se produc in organism dupa primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In primul rand, himenul tau va avea de suferit, pentru ca se va rupe, asta daca nu esti norocoasa sa fie elastic.Pur si simplu nu vei mai vedea viata ca si pana atunci.Multe lucruri care inainte ti se pareau firesti, acum iti vor fi superficiale.Te vei gandi mai mult la tine, la sanatatea ta, vei iubi mai mult, te vei simti iubita mai mult.Schimbarile vor fi mai mult de ordin psihic.Fizic, vor aparea daca iei anumite contraceptive, de exemplu marirea sanilor sau reglarea menstrei.Acum depinde de fiecare organism.
Te pup!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, unii nu simt nicio diferenta altii se modifica brusc

| єχcєєℓ a răspuns:

Unii nu simt nici o diferență pe când alții au câteva modificări.Depinde de om la om.
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la om la om...

| Vi003 a răspuns:

Oricum, mama ta va observa. Ai grija! surprise