| DorelSudoru a întrebat:

Ce scolii si ce drum trebuie' sa urmez sa ajung pornstar?(curiozitatealaughing )

12 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Sa-ti rupi doua coaste(costitze) apoi sa incepi sa ti-o sugi!
succes

| liviu42 a răspuns:

Sa fi super dotat si rezistent la sex , nu iti trebuie decat arta a face sex mecanic pentru a fi filmat sa nu iti moara penisul in momentul in care prestezi si sunt atatea camere si persoane care te filmeaza

| liviu42 a răspuns:

Sa fi super dotat si rezistent la sex, nu iti trebuie decat arta a face sex mecanic pentru a fi filmat sa nu iti moara penisul in momentul in care prestezi si sunt atatea camere si persoane care te filmeaza

| DeeaBlondiii a răspuns:

Niste cursuri serioase de sexologie:devil).

| DorelSudoru explică:

@fumaretul Da yos ala da am preocupari diversificate

Răspuns utilizator avertizat
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Asta trebuia sa fie la T/ A laughing

| Zazu a răspuns:

Relatii cu clientii, curs intensiv.

| LoveNiki a răspuns:

Sa nu iti fie rusine sa apari la TV dezbracat, sa fi dotat si sa faci sexwinking

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Scoala de sex! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti al de a intrebat; cine e de fapt duhul sfant?

| jannet a răspuns:

Pai, facultatea de management si ASE-ul, apoi ar fi bine pentru conditia fizica sa faci si ISE