| Pring a întrebat:

Stie cineva ce scoala trebuie sa urmez ca sa ajung wrestler? Numele scolii...

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa fim seriosi. N-ai ce scoala sa urmezi, nu exista asa ceva. E aproape imposibil sa ajungi wrestler de aici din Romania.

| johnnny123 a răspuns:

Ai vazut vreun turneu de wrestling in Romania? Din moment ce nu exista, de ce ar exista scoli de wrestling?

Este ca si cum ai intreba "la ce scoala sa ma duc ca sa devin luptator de sumo?"

| BogdanDediu a răspuns:

Nu exista scoala din asta in Romania daca vrei poti sa te duci in strainatate!