| biciuscar a întrebat:

Ce iti trebuie sa fi pornstar?

34 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa fi corpolent, dotat si viril

| darrio2007 a răspuns:

Dotari si pasiune.

| unknownn a răspuns:

Tre' sa ai experienta traiti-arrrrr!

| biciuscar explică (pentru unknownn):

Am cum sa nu am, am

| Felys a răspuns:

Sa fi inzestrat fizic sa te ajute natura si sa nu ai nici o jena

| anonim_4396 a răspuns (pentru Felys):

Inzestrat fizic? ma faci sa rad laughing toate filmele de acest gen sunt regizate si trucate dar, ca mai exista si un dar, sunt unele teatre pentru adulti la care trucajul nu merge, trebuie sa fi apt din punct de vedere sexual nu sa dispui de cine stie ce mare dimensiune a penisului ca fug femeile de tine

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de ce sac razi nu vad? Fug femeile de tine daca esti inzestrat fizic? cred ca e cazul meu sa spun ca ma faci sa rad. Poate este invers. Femeile indifeent cine ar fi ele cand aud ca cineva are ceva mai mare in pantalon devin foarte curioase. Apoi omu a intrebat sa joace in filme porno cei trebuie.Si in filme porno su sant trucaje de care spui.Ca folosesc aia diverse creme sau mai stiu eu ce pentru a avea o erctie mai lunga sau mai stiu eu cum da.Nu insa si ce au este fals. Iara femeile ce joaca acolo nu au cum sa fuga pentru ca pentru aia sant platite.Si cand cineva spune inzestrat fizic aia nu inseamna sa ai o scula de cal.Deci raspunsul corect era cel dat de felys, si nu vad de ce a trebuie sa razi la ce a zis omu.Mai bine puteai comenta ceva legat de jena pentru ca nu este cuvantul potrivit.Deci trebuie sa fii inzestrat fizic, sa te ajute si natura cu ce tea inzestrat si apoi sa fii apt psihic, sa poti face chestia asta pentru ca totul vine de sus(de la cap). Numai bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Ce zici tu straine? nu inteleg unde ai vazut tu ca am scris eu sac, si ce inseamna pentru tine inzestrat fizic, sa ai muschi? laughing)
Oare stie domnia ta ca se decurge la injectii pentru dilatarea anusului si a vaginului la mandrele de starlete? Spre curiozitatea mea, asta daca esti in tema, care dintre actorii de filme xxl are cel mai mare penis si cat masoara acesta in stare erectila?

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule intrebarea se referea la ceva concret da? Na intrebat nimeni nicaeri de muschi daca intelegi.Si nu trebuie sa fii pus in tema cine are scula cea mai mare.Asta nu arata nimic.Dar ca idee pot spune ca majoritatea actorilor de filme porno au penisul de care tu spui de peste 18 cm.Asta cu siguranta. Iara inzestrat cine a spus normal la asta se referea la penis ca nu era vorba de muschi.Si nici na intrebat nimeni de femei de injectii sau de anusuri.Scuze cred ca nu trebuia sa spun nimic.Dar nu ma putui abtine pentru ca ai spus ca te face sa razi nu stiu cine pe aici.Referitor la sac nu stiu despre ce vorbesti. Poate ma confunzi.Eu am spus c a filmele nu sant trucate.Si la ce te refereai cand ai spus trucate nu stiu.Cand se fac trucaje cineva trebuie sa gaca acel lucru pentru tine.Deci cum ai dao cineva tot trebuie sa faca treaba. Iara daca te referi la trucaje facute din calculator sau mai stiu eu cu ce nu cred.Insa inca odata spun asta aici n-a fost vorba nicidecum despre trucaje sau femei sau altceva.Scuze daca am deranjat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Omule, nu te supara dar habar nu ai cum se fac filmele porno, cauta si tu pe google ca de-aia ai acces la net si pe urma discutam, auzi la el ca majoritatea actorilor au penisul de peste 18 cm, chiar ca este de ras asta rolling on the floor In privinta sacului citeste aici
Aurelian_Vrelian_1972 a răspuns (pentru Harababurici):
"Si de ce sac razi nu vad? "

Nu eu sunt de vina ca altii sunt asa cum sunt

| Felys a răspuns (pentru relian):

Multumesc pentru ca mi-ai luat apararea, faptul ca am amintit de jena este pentru ca sunt femeie si sunt nascuta in perioada dinaintea revolutiei si altfel stateau lucrurile atunci, eu una nu m-as expune, dar voi barbatii aveti o alta viziune asupra acestor lucruri intime

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact nu esti tu de vina ai mare dreptate.Iti trebuie ceva timp scoala sa intelegi fraza aia.Desi cred ca toti au inteleso tu se pare ca nici acum nu. Daca stai si citesti o sa vezi ca am spus asa:SI DE CE SA RAZI NU VAD.Asta am spus.Ira c ala probabil sa apasat ceva taste in plus.Mai la toti se intimpla cred.Dar se pare ca iti trebuie scoli inalte pentru a intelege ceva.Ma intreb daca ai avea o reteta de la un medic ce ai intelege.Si te rog nu mai raspunde pentru ca nu sant aici sa ma analizezi tu.Numai bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru relian):

Adica tu ai voie sa analizezi si eu nu, ia-uzi braul! sa stii ca iti trebuie cel putin 4 clase elementare sa inveti a scriewinking, sunt de acord cu tine ca mai exista si greseli dar la tine se repeta si nu te pot ierta

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Baiatule subiectul sau intrebarea pusa aici se referea cumva la gramatica limbii romane? Daca nu atunci taci si mergi pe burta bine? Sau mergi pune o intrebare pe aceasta tema si daca eu intru si fac comenturi acolo atunci sa stiu si eu sa ierti auzi la tine.Probabil te crezi si tu un Dzeu ceva.Te doare mintea si alta nu.Copile stai linistit ca nu am nevoie de iertarea ta nicum si nicunde. Iara referitor la clase la scoli afla ca am mai multa vacanta din scoli decat are toata efamilia ta scoala.Te asigur de asta.Si cred ca asta e tot nu mai stau sa discut cu tine nimicuri.Se pare ca esti pe aici la barfe si alta activitate nu ai deoarece te vad mai mereu pe aici.De cate ori am intrat ca e zi ca e noapte tu esti pe aici prezent.Mergi si comenteaza pe altcineva pentru ca pe mine nu ma cunosti nu stii cine sant si nici eu nu stiu cine esti, insa deja faci din tantar armasar si deja sari calu.Bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Felys):

Sa fim seriosi, daca mi-ar fi rusine nu as comenta la intrebari de acest gen, va rog sa ma scuzati daca v-ati simti lezata de replay-ul meu, dar fiind o doamna nu cred ca luati in serios, precum altii, ceea ce se intampla in lumea virtuala (adica pe net ), in definitiiv si pan' la urma urmei nu ne cunoastem intre noi, a votre sante!

| Felys a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt suparacioasa si nici nu imi este rusine sa fac comentarii, ma refeream ca mi-ar fi rusine sa ma expun nud, dar asta este doar problema mea, totusi nu sunt calugarita sa nu pot vorbii despre intimitate, traiesc totusi in secolul actual

| anonim_4396 a răspuns (pentru Felys):

Asta e problema dumneavoastra stimata doamna, nu trebuie sa generalizati

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru relian):

Și tu cam ce scop ai pe această pagină?

| relian a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Eu ce scop am? Am intgrat pe aici sa aflu unele chestii ce nu le stiu si daca cineva intreaba ceva si eu stiu si ii pot explica pe inteles sa spun.Cam asta e scopul.Altfel mergeam pe siteuri de facut bascalie sau unde poti injura lumea si sa o faci idioata proasta bla bla.Si aici sant rubrici am vazut unde se discuta anumite subiecte.Deci cand intrtebi sau raspunzi o faci pe tema respectiva.Eu nu fac comentarii pe linga subiect atata timp cat toata lumea isi vede de subiectul discutat.Nu e cazul sa sarim asa de la una la alta pentru ca asa mi-a venit mie.Deocamdata se pare nu am invatat nimic nou de pe sitele asta.Zic deocamdata dar mai astept.Nu spun ca nu am invatat sau nu am primit explicatii lamuritoare de pe net deloc.Sant oameni care intr-adevar se pricep inteleg lucrurile fenomenele dar nu le explica pe intelesul oricui.Eu asta caut explicatii mura in gura, pentru ca unele chestii sa nu zic foarte multe ma cam depasesc. Poate ar fi trebuit sa le invat la timpul potrivit, insa nu am avut de la cine le invata.La scoala si peste tot daca observi cei care sant pusi acolo sa te invete nu prea se pricep asa cum ar trebui.Cei mai ulti cand predau ceva o fac ca si cum noi deja stim. Vorbeste ca si cum ar vorbi cu cineva de nivelul lui.Gata ca santem pe linga subiectul adus aici in discutie.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru relian):

De silă nici nu am stat să descifrez tot ce ai scris...scuzele mele!
Pe orice site ai intra trebuie să știm că dacă vrem să fim respectați trebuie să respectăm, chiar dacă persoana cealaltă are mai puține cunoștințe decât noi sau chiar mai multe. Eu i-am luat mai mult partea lui Harababurici fiindcă îmi este un prieten dar nu o să-ți sparg acum capul.
Îți urez succese pe acest site și dacă vei avea nevoie de ceva poți să mă claxonezi cu un mesaj!
Pa-Pa!

| relian a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Probabil ca iti este sila si de tine.Si eu daca scriu cum scriu asta nu inseamna ca nu respect lumea.Scuzama ca spun dar ai o viziune asupra lumii gresita.Se pare pare ca pentru tine si pentru altii tot ce conteaza este cum scrii decat ce gandesti si cum gandesti.Sa inteleg ca esti aici pe post de avocat sau sa predai gramatica limbi romane? Scuze dar se pare ai gresit institutia.Si nu stiu unde ai vrut sa bati.Nu cred ca eu m-am luat de prietenul tau aiurea in porumb.Mai citeste odata si o sa vezi ca nu am injurat nu am ras si nici altceva nu am facut la adresa prietenului tau.Insa daca cineva vine si se leaga de persoana mea atunci nu pot sa tac.Eu daca am comentat ceva initial la adresa lui a fost tot ceva legat de subiectul in cauza nicidecum sa il fac prost sau mai stiu eu cum.Si nu sant curios de sila ta si nici ce prieteni ai tu intelegi? Daca vrei sa vorbesti cu cineva atunci acceptal asa cum este cu defecte cu calitati fara sa jignesti nici chiar subtil.Succes nu am de ce sa am pe acest site pentru ca nu lucrez aici nici nu claxonez pe nimeni.Stii? Imi plac oamenii simpli si care isi vad de treaburile lor. Apoi daca nu poti descifra cum spui ce eu am scris aici nu vad pentru ce sa te mai claxonez.Nedescifrarea unui text arata de fapt multe zic eu.Altii au descifrat texte vechi de milenii dar tu nu poti descifra ce eu scriu.Probabil scriu in chineza si eu nu am stiut.Numai bine si nu te mai obosi sa raspunzi sa nu cumva sa slabesti.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru relian):

Nenea, ce ai fumat?
Numește tu o singură persoană după TPU care ar citii tot ce ai scris tu!
Și zic să te stăpânești că nu am toată răbdarea din lume...

| relian a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Asa si ce o sa faci daca nu ai rabdare cum spui? Vrei sa imi dai in cap sau ce? Esti cam agresiva tanti ia-o mai usor sa nu faci riduri.Se pare ai trecut la amanintari.Esti o femeie periculoasa asa ca o sa imi vad de treaba mea daca si tu iti vezi de a ta.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru relian):

Orice om e periculos când îl enervezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vointa

| ZiZan a răspuns:

Gandesti?

| IulianDBI a răspuns (pentru ZiZan):

Iti raspund eu pentru el, Nu happy

| xMeAndMySelfx a răspuns:

Pe mata...laughing

| BugsBunny034 a răspuns:

Desi multi dintre voi credeti ca meseria de pornostar este usoara sa stiti ca va inselati, multi o fac din lipsa de bani, dar va pot garanta ca nu este atat de placut pe cum vedeti.
Iti trebuie : curaj, sa stii sa te misti, si o marime a penisului destul de buna dar nu ti-as sugera sa te apuci de aceasta treba pentru ca cand vei creste mare si vei avea copii la varsta de 14-16 ani si se vor uita pe net la filme porno si il vor vedea pe tatal lor culcanduse cu alte femei se vor simti prost.

| Doru3 a răspuns:

Sa ai foarte putin creier.

| complikated a răspuns:

laughing asta este intrebare capcana sau ce? rolling on the floor

| biciuscar explică (pentru complikated):

Pai cam asalaughing

| complikated a răspuns (pentru biciuscar):

Duuthe maa!laughing

| DrackVlad12 a răspuns:

Tu ce crezi?