| criss_9676 a întrebat:

Ce se face cu limba in timpul sarutului frantuzesc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se tine la spate

| lplostonyou a răspuns:

Va sugeti limbile reciprochappy

| Emma a răspuns:

Te joci cu limba partenerului...winking

E placuttongue

| BoBBy a răspuns:

Se plimba prin gura

| ioana_6047 a răspuns:

O rotestilaughing)

| stefania_3113 a răspuns:

Buna, Criss, pai ambii membri ai cuplului întredeschideţi gura si usor vă mişcaţi vârfurile limbii...Mai pe scurt va sarutati doar cu varfurile limbii

| Anonima307 a răspuns:

Va spalati pe dinti rolling on the floor

| kolcov a răspuns:

Se plimba prin gura ca nebuna

| AdiSenior a răspuns:

Daca-i pute gura s-a dus naibii sarutul frantuzesc laughing

| FLAViЯ a răspuns:

Ma enerveaza parsoanele care isi bat joc de intrebarile postate, oricare ar fi ele prin raspunsuri ironice! Cit despre sarutul frantuzesk, s'ar putea sune ca limba este baza sarutului, astfel incit limbile voastre sa se mingie una pe cealalta prin miscari pasionale) Poti sa dai o cautare prin youtube sau google, si vei vedea :* Bafta!

| anda123456789 a răspuns:

O misti