| anNaaa a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te musca de limba in timpul sarutului? si dupa aia zambeste de parca ar fi indragostitraised eyebrows...laughing?

13 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Faptul ca te "saruta" asa, dovedeste ca te-ar iubi? Poate face asta pentru ca asa are el chef. Cred ca intrebarea-i gresita; mai bine te-ai intreba : dar oare de ce ma saruta?

| Derye a răspuns:

Te'ai sarutat cu un baiat cu care nici nu erai? Atunci te poti intitula o curva mai mica.

V_V

| CarmenR a răspuns:

Inseamna ca te place, e indragostit. Ce poate sa insemne?

| Deniisze a răspuns:

Tine la tine destul de mult...
Sau poate chiar te iubeste! happy
Deea kiss

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai daca te saruta nu e indragostit? raised eyebrows Sau zambeste ca i-a placut raised eyebrows
Nuj la ce te referi...laughing explica mai bine...

| Doddel a răspuns:

Ca i-a placut la nebun mai vrea

| Sinedd a răspuns:

Nu e vorba de indragostit, probabil era excitat!
Probabil esti asa frumusete iar in gandul lui vroia sa vada ce aroma are...
Iti poti da seama si singura.

| BurN a răspuns:

Asta e intrebare buna si pentru prietena mealaughing la fel imi face si mie. si tot nu gasesc un raspuns bun "DE CE?!", ea doar spune ca ii placelaughing. *fetele.*

| paramore_7972 a răspuns:

Inseamna ca este mai zapacit de fel...laughing)

| 288474 a răspuns:

Ii era foame...

| Mikaaa a răspuns:

Pai din cat am auzit asta face sarutu mai incitant nu-s pentru ca nu m-a mushcat cineva in timpul sarutului happy funda

| Dennisaa a răspuns:

Poi nu stiu sigur. probabil a vrut sa faca o gluma. sa vada cum reactionezi. Sau pur si simplu tine mult la tine, si asta ar fi modul lui de ati arata astathinking depinde de fiecare baiat.

| clauditza_8517 a răspuns:

Buna parerea mea e ca te place, sau chiar e indragostit de tine, oricum e de bine, nu te speria.