| AgentIndigo a întrebat:

Ce se întâmplă dacă ejaculezi în ea?

14 răspunsuri:
| Gabriella24 a răspuns:

Ramane insarcinata!

| Prezidentul a răspuns:

Ii creste burta.

| Dina10 a răspuns:

Poate sa ramana insarcinata daca se afla in perioada de ovulatie.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care fata/femeia este in perioada fertila (cele 6-7 zile), perioada in care organele ei de reproducere produc si elibereaza un ovul viabil sansele de a se instala o sarcina sunt maxime.

| Emilian65 a răspuns:

Daca este in perioada fertila, ramane gravida si dupa 9 luni vei deveni tatic.

| OldSoul a răspuns:

Depinde, adesea ramane insarcinata daca nu ia anticonceptionale.

| ywar a răspuns:

O sa ii platesti pensie alimentara.

| AirănMeidăn a răspuns:

eu zic sa cumperi inelul deja

| W3R4 a răspuns:

Bebe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ea la general?

| devor a răspuns:

O sa aveti o surpriza cu 2 ochi, maini si picioare.O sa ramana gravida.

| CuieMoco a răspuns:

Devine grasa.

| Adelu a răspuns:

" O sa avem un nepotel" laughing))

| Adelu a răspuns:

Daca "s-au cunoscut deja" laughing))