| andree2000 a întrebat:

Ce se intampla cu cainii care dupa ce fac sex raman lipiti?

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ii fugaresti sa vezi ce te amuzi ca nu se pot dezlipi si amandoi trag in alta parte si ala mai puternic trage pe celelaltrolling on the floor

| andree2000 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Da, dar eu am intrebat ce se intampla. nu daca raman lipiti...Adica dupa ce raman lipiti mai se dezlipesc? cam cand?laughing))

| ali_8949 a răspuns:

laughing) mai gandeste si tu inainte sa postezi ceva

| Ildiz a răspuns:

Ce intrebare amuzantalaughing). cainele isi da drumul in catea

| Chestiuţăă a răspuns:

Uneori da :*.

| andree2000 explică:

Mi-as dori sa fiti putin mai atenti la intrebare si dupa acea sa raspundeti! Cititi cu ATENTIEwinking