| alandala_1391 a întrebat:

De ce cainii dupa ce se imperecheaza(adica dupa ce fac.sex)raman lipiti(penisul masculului ramane in vaginul femelei)? Lamuriti-ma si pe mine.
Multumesc.:* Pa.

3 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Inmultire la caini asa se face, daca nu ai observat in timpul imperecherii la cainii, im timp ce masculul isi face treaba vibreaza in acel timp, face asta pentru a introduce spermatozoizi in vaginul femelei.
In urma acestuia va rezulta fecundatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai! din acel moment incepe sexul pentru ambii parteneri >

| dogot95 a răspuns:

Pentru ca sa se asigure ca spermatozoizii vor ajunge in vaginul femelei big grin :d