| MagdalenaBEST a întrebat:

Ce se intampla cu el iubitul meu? de ceva timp este f schimbat cu mine in rau imi vorbeste f urat se poarta f urat, ma jigneste rau imi ijura pe mama, ma da dracu, si azi mi-a zis sa mor sa nu mai ma vada. in ultima perioada este f schimbat cu mine. l am ajutat am facut sa fie bine luptam pentru el si el numai umiliri sunt cu el de 13 ani dar nu a facut asa ceva ne mai certam noi dar tot el era care lupta pentru mine sa ne impacam, la pat nu mai are erectie ii moare cand o baga. am fost la mare si cand ne am intors in masina il suna alta care ii spunea sa aiba grija de el si ata. normal a negat tot ca era una de la serv care la ajutat e batrana etc minciuni. se tot jura ca nu are pe nimeni ca eu sunt singura si unica, promitea ca va fi bine liniste ma va respecta si el mai rau face, l am iertat de n ori si uite ce am facut ma umileste isi bate joc.am fost in spital zilele astea operata si el imi spune ca mai bine muream in spital pe masa de operatii. avem varsta de 33 ani voi ce credeti ca are? alta? sau vrea sa scape de mine si nu poate sa o faca decat asa? este uns cu toate alifiile.

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Termină cu el și gata!
La întrebarea anterioară, pusă tot de tine, unde te plângeai că nu i se scoală, ți-am răspuns altceva, dar acum îți spun să termini cu el!

| alylove15 a răspuns:

Vrea sa scape de tine si nu stie cum sa iti spuna, iti vorbeste foarte urat nu stiu cum poti sa suporti, chiar daca aveti o relatie lunga iti poti gasi pe altcineva.

| WooLove a răspuns:

MagdalenaBEST@ trista, incerca sa vorbesti cu sa ii zici ce te nelamureste ca doar sunteti 2 maturi nu ca restul de aici plozi. Este destul de complicat dar o vorba intre voi doi chiar nu strica si zic eu este si necesara. Succes

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Eu zic ca are alta,si mai bine ii da-i pace,inainte sa te omoare. Poate vrea sa stea cu cealalta si nu poate de tine. Sau poate are o carie si il deranjeaza. [NOT] Evident ca si-a gasit alta. Asa fac toti,cand ai pe alta vrea sa iti demonstreze tie,defept sa te prosteasca, ca tu esti singura, dar sunt sigur ca a gasit pe alta mai hot. Asa se intampla cand creierul e cat o nuca. Byewinking

| cupcake02 a răspuns:

Este foarte clar ca daca a ajuns sa iti spuna asemenea lucruri totul e terminat intre voi, nu este o chestie trecatoare. Este magar si cam las pentru ca nu are curaj sa iti spuna asta in fata si o face in felul acesta josnic. Un barbat care vorbeste astfel cu femeia care 13 ani i-a fost alaturi nu merita nici macar "la revedere". Eu spun sa iti iei lucrurile si sa fugi de langa el urgent, pana nu te raneste si mai rau...

| Marius2011 a răspuns:

Acuma depinde poate si-a gasit pe alta dar ce e clar e ca nu te mai iubeste. cand te comporti attat de "idiot" fara suparare clar ca nu mai are rost nici sal mai ierti.13 ani este ceva dar crede-ma mai bine il lasi dracu. si iti cauti altu care sa te iubeaska, auzi mai bine mureai p masa d operatie straight face si mai zici cal ierti d nori pai stai putin ca isi bate joc de tine vede ca u il ierti. mai pune si u picioru in prag.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Iti zic eu ca, vrei nu vrei, in toti barbatii da' dracu. la unii mai devreme, la altii mai tarziu, unii scapa de asta, unii nu. acesti barbati beau, injura, se imbata, inseala ( asta nu e neaparat ). probabil o sa ii treaca.

| AFR81 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, sfatul meu este sa vorbesti o data serios cu el, iar daca te respinge din nou sa pui capat relatiei. Daca o tii tot asa va ajunge sa te si bata.

| degette_1911 a răspuns:

Magdalena nu stiu de ce te stresezi,zici ca`ti este iubit,nu sot,daca e asa spune-i hai pa,daca nu poti sau nu vrei ignora-l,si daca il prinzi cu ceva, nu`i reprosa, cauta si u pe alt cineva si sa-l lasi cand ii este lumea mai draga.PS:dar ca o gluma mai multe sfaturi la o cafea la pitesti big grin sau cum doresti big grin
Si totusi ai 33 de ani, ai experienta, daca as sti si cum arati ti-as spune mai multe.

| MagdalenaBEST explică:

Dar s-a intors la mine nu poate sa stea fara mine sa l iert nu stie ce a fost ca are ceva facut tot spune ca nu scap de el pentru ca ma iubeste si nu are pe alta eu sunt de vina ca l tot presez cu geloziile mele asa mi a spus acum ma tine in brate si plange

| Diana_6572 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii propui tu sa discutati serios despre treaba asta si sa vezi cu ce argumente iti vine, dupa parerea mea nu e un comportament normal din partea lui, probabil are pe alta sau ii place de altcineva sau pur si simplu s-a plictisit de relatia voastra. sper ca ti-am fost de ajutor. happy