| moartetiganilor a întrebat:

Ce se intampla cu voi fetelor?happy
Daca nu port o sapca ymcmb si n-am blugii rupti in genunchi,nu pot avea o fata/nu se uita fetele la mine?
De banii, nu ma zic nimic...

Răspuns Câştigător
| andreiush25 a răspuns:

True man. Oricum sunt si fete normale in lumea asta mare laughing...Rare dar inca sunt. In Romania totul s-a cocalarizat si pitiponcit ..nu ai la ce sa te astepti.

28 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

rolling on the floor) cati 12 ani ai?laughing

| moartetiganilor explică (pentru buzeduulci):

Nu..varsta mea e mai mare decat a fost mama ta la ginecolog

| buzeduulci a răspuns (pentru moartetiganilor):

Dupa intrebare, nu iti dau mai mult de 10.

| BlackheartQueen a răspuns:

Mai conteaza si fetele pe care vrei tu sa le atragi..crezi tu ca suntem toate asa?

| moartetiganilor explică (pentru BlackheartQueen):

90% da.
Cele din procentu de 10%, nu le-am gasit

| BlackheartQueen a răspuns (pentru moartetiganilor):

Vad ca majoritatea baietilor au impresia asta dar atunci cand gasesc o fata din procentul ala de 10% nu stiu sa o aprecieaze asa cum merita.

| h3r a răspuns:

Ție îți este scris să ai parte de fete, puștoaice, nu de femei. Așa că nu te mai plânge...

| moartetiganilor explică (pentru h3r):

Sa mori tu?
Cred ca tu faci parte din categoria materialistelor.
Incantat

| h3r a răspuns (pentru moartetiganilor):

Plăcerea e de partea mea... frustratule.

| moartetiganilor explică (pentru h3r):

Frustrat? Eu nu te-am jignit, si daca pun o intrebare pe un site de intrebari inseamna ca sunt frustrat? Nu cunosti nici semnificatia cuvantului, nici omul pe care-l caracterizezi.
Deja imi dau seama de ce mentalitate ai.

| Gekkō a răspuns (pentru moartetiganilor):

Cred ca i tiganca, si ea e furstrata ca ti-a vazut nicknameul

| moartetiganilor explică (pentru Gekkō):

Nu o/il sufar happy

| ywar a răspuns:

Pai intr-o lume in care anormalul a devenit normal si in care totul este de vanzare ca intr-o mare piata de ce nu ar fi de vanzare si omul.
Da e trist, e al dracului de trist dar nu avem ce face. Si parca mai ieri se vorbea ca vine sfarsitul lumii. Asta-i inceputul sfarsitului... oamenii nu mai au suflet, nu mai pot oferi dragoste decat interesat si as putea continua pana maine dimineata.
Nu-i vorba ca imi gasesti si persoane la locul lor dar foarte greu, foarte rare si foarte scumpe la vedere.
Iti impartasesc punctul de vedere.

| unknøwn a răspuns:

Nu ai nevoie de haine de firmă ca să se uite fetele la tine. Eşti sigur că ăsta e motivul pentru care nu se uită fetele la tine? Te asigur că nu.
Atitudinea face totul.
Gândeşte-te că o fată frumoasă e remarcată zilnic de zeci de băieţi. Ce ai tu în plus, de ce fata te-ar alege pe tine?
Încetează să mai găseşti scuze penibile. Chiar ăsta ar putea fi motivul pentru care nu ai succes, pentru că încerci să găseşti scuze penibile.

| JustRoxanne a răspuns:

Mai cauta! Sigur vei gasi si fete pe placul tau.

| Gekkō a răspuns:

In special masina (ai uitat sa spui) si nu ori ce tip, dinaia bengoasa laughing

Bravo pentru nickname!

| moartetiganilor explică (pentru Gekkō):

Mersi.
Da,masina comuna preferata, am observat ca e bmw-ul tunat.laughing

| Alisse a răspuns:

Vai vai mofturi baiete?laughing
Fi serios si gandeste-te care baiat se uita la o fata care nu arata bine?

| Cristina64 a răspuns:

Deci,mie una:...
1.Nu imi plac baietii astia, care se dau de smecheri cu sepci de firma si blugi rupti.
2.Degeaba are bani, daca are un caracter jegos, banii vin si pleaca.
3.Cat despre masina, dupa parerea mea poate sa aiba si bicicleta sau role, decat cu un BMW si el sa fie un nesimtit, un baiat de 2 lei care sa isi bata joc de tine...
Nu trebuie sa fii smecher, sa iti iasa banii din portofel si sa turezi motoru' la maxim ca sa impresionezi unele fete!happy

| ElyNix23 a răspuns:

Ce se întâmplă cu acele fete?
Vor tipi cu bani la buzunar, care se masturbează, cu mașini bengoase și șepci la modă, care se epilează pe picioare și și-o dau cu cremă în fiecare zi.
SERIOS?! Toate fetele au devenit niște ușuratice, crede-mă. E rar să vezi o fată care mai e cu capul pe umeri.

| moartetiganilor explică (pentru ElyNix23):

Si-o dau cu crema rolling on the floor
pacat ca nu pot da 2 funde big grin

| ElyNix23 a răspuns (pentru moartetiganilor):

Ehem, și-o dau cu cremă. :3
Mhm, păcat. :3 Și mersi pentru funda invizibilă. XD

| DiaaaaBlondii a răspuns:

Nu toate suntem la fel..asa cum nici voi nu sunteti toti la fel, trebuie doar sa gasesti fata perfecta(aia care nu se uita dupa banii, masini blugi etc.) sincer sunt mult mai multe de genul asta decat crezi tu, trebuie doar sa le cunosti mai bine. si zicea cineva ca"voi baietii de ce va uitati mereu dupa o fata care arata bine?" stii nu e tocmai asa..adica da e important ca noi fetele sa aratam bine, dar sunt baietii care se uita si la sufletul unei fete nu neaparat la formele generoase a acesteia. Din punctul meu de vedere nu totul sta in banii haine si masini, pentru ca toate astea le poti avea daca minte nu ai, eu consider ca mai importan si mai pretuit este un baiat care te respecta, cu care te intelegi, decat unul care are bani de se plictiseste dar cu o fata se comporta ca si cu un animal. Bineinteles ca nu fac aluzie ca toti baietii cu bani sunt asa, dar e clar ca o fata care cauta un baiat cu bani si masini, va fi tratata nu tocmai frumos.

| chaserpixie a răspuns:

Mai, eu vad ca toate fetele ii critica pe baieti ca nu se uita la ele decat daca sunt super frumuseti si bune, iar toti baietii le critica pe fete ca ele sunt pe interes si chestii din astea. Da, asa e. Asta e realiatea, dar daca nu va convine procentul ala de 90% uitati-za dupa ala de 10%, ca sigur exista si el pe undeva pe acolo!

| DiaaaaBlondii a răspuns (pentru chaserpixie):

Existawinking trebuie doar cautat!

| SkipeD a răspuns:

Mda fetele mereu vor baieti care sunt smecheri si au masini ( mai ales BMW rosu ), bani si vila. In ziua de azi majoritatea fetelor sunt pe interes si nu le pasa decat de ele.

| moartetiganilor explică (pentru SkipeD):

Bine ai venit in secolu' 21!

| DiaaaaBlondii a răspuns (pentru SkipeD):

Nu toate sunt asa!