| Mitranalexrobert2004 a întrebat:

Ce se intampla Daca dezvirginez o fata de 16 ani?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat ca prima data sa-ti pui intrebare in privinta modului in care ar putea sa reactioneze parintii ei atunci cand afla ca cinerva si-a bagat ''piciorul'' in rezultatul muncii lor. big grin

| Emilian65 a răspuns:

O poti lasa gravida si apoi poti merge la puscarie

| Andreeush a răspuns:

Depinde de varsta ta și reacția părinților fetei dacă or să afle.

| ywar a răspuns:

Pai, eu in locul parintilor fetei as face orice sa fii acuzat ca mi-ai violat fata. Cu alte cuvinte as face orice sa te infund. Eu asa gandesc. Stiu ca nu e crestineste, dar ca parinte de fata asta simti.

| Ether a răspuns:

Nimic daca e cu vointa ei. Daca fortezi, atunci eu sunt primul pe lista care iti da gratis o funie pe cand ajungi in puscarie.