| Nutelliciouss a întrebat:

Salut eu sunt inca virgina si ma masturbez adica nu ma dezvirginez doat r ma masturbez... ce sa intampla? pliz help. are ceva daca o fac? sau nu are nimica fundita

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Practic masturbatu la fete ii joaca cu clitorisu desi nu, NU TE DEZVIRGINEZIwinking

10 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Nu!

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Daca te masurbezi numai la clitoris nu are cum sa te dezvirginezi, dar daca te penetrezi cu obiecte in interiorul vaginului, e posibil sa te dezvirginezibig grin!

| Claudia1397 a răspuns:

So, acolo "jos" sunt doua oase mai exact doua sfarcuri si atunci cand te dizvirginezi ele se rup si fie ca putin sau mult, te doare si macar un pic de sange iti iese! Oricum, ca te masturbezi nu ti se intampla nimic doar sa nu ajungi in acel punct tongue! Sper ca ti-am fost de ajutor :*!

| anonimca54 a răspuns:

Eu cred ca nu te dezvirginezi daca doar te masturbezi, Deoarece se dezvirgineaza o fata atunci si numaia tunci cind penisul baiatului intra adinc in vaginul feteu, Parerea mea.Nu s eintimpla nimic grav, Doar placere din asta.Nua re nimic daca o faci. :** Fundita?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonimca54):

Te dezvirginezi cand ORICE INTRA IN CAISA, nu doar PENISU happy

| anonimca54 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Daca Hi, emul este elastic doar cu penisul se rupe, si nu din primul contact sexual!

| xEvond1v1sion a răspuns:

Atata timp cat nu bagi cat nu bagi cv in vagin e ok. happy

| vasilepoponarule a răspuns:

Salut ma numesc andrey si si eu ma masturbbez cu stiloul de la scoala si e fain... daca vrei contacteaza-ma la aidul de mes andrei_dinamo76 sau edystranzinger