| coolm a întrebat:

Ce se intampla cu organismul meu daca nu am ciclu deloc si vreau sa ma dezvirginez?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Stii cum arata o leguma congelata? Dar o Floare ofilita? Asa vei arata tu pe la varsta de 20 anilaughing)

| Anca95 a răspuns:

Inseamna ca esti dusa rau.Creste riscul de a avea cancer de col uterin nu mai vorbesc de cate transformari se vor produce cu psihicul tau, care si asa nu e in perfecta starewinking

| SoulReaver a răspuns:

Pai organismul tau iti spune ca esti prea tanara pentru sex...

| Azµre a răspuns:

Dereglari hormonale! Atata am de zis