| Fast92 a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex cu o fata care este pe "stop" ?

7 răspunsuri:
| pantofipantofi a răspuns:

Ea in acea perioada elimina f multe toxine din corp, asta inseamna ca puteti lua amandoi o infectie de toata frumusetea, (si nu ma refer la boli, sper ca nu ma intelegi gresit)

| Bianca1001Bia a răspuns:

1 va murdariti
2 va imbolnaviti mai ales ea ca ea elimina toxinele si penisul i le baga la loc!? cum vine asta?
3 sunt sase de sarcina
4 sa nu faceti niciodata asa ceva laughing bafta

| Viorellilo07 a răspuns:

Ii dai "play" si incepeti...

| WizKhalifaa a răspuns:

Scarbos!
1. Miroase urat!
2. Va murdariti!
3. Murdariti cearceaful, vana, gresia, mobila sau unde vrei tu sa o faci laughing.

| Remusel a răspuns:

Pur si simplu mici in sangelaughing

| Crym a răspuns:

Ghici. Ea poate face hemoragie. Nu te riscawinking.

| ApriV a răspuns:

Ramane gravida raised eyebrows