| nikoleta93 a întrebat:

Ce se intampla cand faci sex cand esti pe "stop"?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Brotacelu "nu pute" poate ai in italnit tu una nespalata, sangele incepe sa mirose doar cand este in contact cu aerul, adica daca fata este pe stop si nu s-a spalat, ai avut tu o experienta neplacuta laughing
anna01 nu se raman insarcinata deoarece ovulele se elimina.
in primul rand este foarte relaxant pentru fata si in al doilea rand nu vei ramne insarcinata. daca tot vrei sa probezi incearca sa o faci cel putin cand esti in ultimele zile cand fluxul este mai mic.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ambii parteneri sunt mult mai expusi la infectii, fie cu transmitere sexuala, fie infectii cu germeni obisnuiti care se gasesc in mod normal pe organele genitale externe.

| monyk a răspuns:

Buna, nu se intampla nimic grav daca faci sex cand esti pe stop, doar ca poate fi incomod pentru baiat si pentru fata, depinde de fiecare daca o fac sau nu, doar ca nu te simti deloc confortabil mai ales ca fiind fata te simti aiurea fiind in situatia asta.

| anna01 a răspuns:

Ramai insarcinata, nu este igienic, s-ar putea sa sangerezi mai rau.In niciun caz nu te baza ca nu ramai insarcinata, te joci cu focul, sarcina peste menstruatie. Vrei sa-i faci o transfuzie de sange?:-D

| Ea.e. a răspuns:

E scarbos pentru aman2. happy

| Brotacelu a răspuns:

Da, puteeeeeeee
Sunt foarte putini baieti care accepta lucru asta, iar daca accepta este ca o fac pentru prima data cu o fata pe stop, iar a ll-a oara nu o sa mai se intample.winking

| camellia a răspuns:

Banuiesc ca fara prezervativ.Hopa...nu vreau sa te sperii, daca ai facut-o asa nu e bine iar daca nu, sa n-o faci.Bine acum depinde si cat dureaza menstruatia ta, daca iti vine regulat, etc. Cel mai bun sfat:Vorbeste cu ginecologul tau sau cu o alta persoana de incredere cum ar fi :cea mai buna prietena, mama s. a

| Cryzy a răspuns:

Singurul raspuns corect de aici este cel a lui "lolita".
Am citit acum o luna in revista Cool Girl o intrebare asemanatoare cu a ta iar specialista a raspuns ca este chiar mai bine sa faci sex in acea perioada. Fluxul va fi mai mic dupa contact, posibilitatile de a ramane insarcinata sunt minime si iti diminueaza durerile menstruale.
Deci nu te speria de raspunsurile primite.Mai sunt si oameni informati gresit.

| Anonimus a răspuns:

E chiar nasol... te murdaresti:-&

baiatu ar fi de acord sa faca una ca asta?

mai puteti astepta doar daca dup nu mai aveti ocazia asta`i alcevabig grin

eu una nu as face`o:-s
m`as simti foarte nasol

| necuratu a răspuns:

Daca faci sex cand esti pe stop este probabilitatea mai mare sa faci copii deoarece atunci esti la punctul cel mai fertil (ovarele sau ovulele ) au capacitatea cea mai mare de a crea embrioni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ma cristina? santeti vampiri? nu puteti astepta si voi o zi doua acolo? ca nu piere lumea in trei zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva ingienic in primul rand, asa cum spune si Harciog, putina rabdare! In plus nu simti placerea pe care ai simti-o cand esti,, curata", si de ce sa va simtiti prost cand se poate si altfel? In plus, poti ramane si in aceasta perioada insarcinata sa stii, se intampla des acest lucru!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

#Tepes, menstruatia tine cel putin 4 zile, tin sa mentionez ca pe mine ma tine mult mai mult, iar fata asta a intrebat pentru ca voi(baieti obsedati)vreti sex in fiecare secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita e singura care are dreptate, restul...ati putea sa taceti daca nu stitii si nu sa dati tot felul de informatii proaste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU am 16 ani jum; am facut`o cu pr mea; ea avand 18 jum... as vrea sa intreb : daca ea era pe stop; si mai era si virgina si am facut`o cu ea pot sa apara probleme? daca da. de ce fel? [eu am folosit prezervativu; si nu m`am terminat in ea. Ea mi-a zis aceste lucruti dupa ce am facut`o; si eu sunt foarte speriat. Va rog sa`mi raspundeti [multumesc]

| game a răspuns:

Din cate am inteles de la fetele care au consultat un medic ginecolog pe aceasta tema, iti dereglezi ciclul menstrual si nu o sa iti mai vina regulat niciodata. La fel si daca iei mai mult de odata la 6 luni pastila de a doua zi.

| alina_6336 a răspuns:

Mai e putin incomod sa faci sex in perioada delicata a luni, daca prietenul tau stie sa te faca sa scapi de aceasta inhibitie nu vad de ce nu a-i faceo, in plus ti se diminueaza si durerile menstrualewinking

| anonima_1946 a răspuns:

Mă e ruşinos pnm, da eu am fqt`o p stopstraight facesi e najpa maxim!
pr meu e obsedat sa mor non stop vrea sex... a si nu ai cum sa ramai insarcinata in nici un caz chiar si dup menstrutatie cateva zile poti sa o faci neprotejatwinking oeiqm te sfatuiesc sa stai in patratica ta ca nu o sa te simti bine deloc.ciao