| MorenytaShuttUp a întrebat:

Ce se intampla daca iti dai drumu de mai multe ori intr-un singur prezervativ?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape in toate cazurile dupa ejaculare penisul barbatului se inmoaie adica devine flasc (carpa laughing) si aproape sigur ca in toate cazurile va aluneca/iesi de pe penis. Acesta este principalul motiv pentru care nu se reuseste aproape niciodata sa se ejaculeze de mai multe ori intr-un prezervativ.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se umple.

| MorenytaShuttUp explică (pentru darrio2007):

Si se poate rupe sau aluneca?

| darrio2007 a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

Bineanteles.Un prezervativ se foloseste doar o singura data.Adica o singura incarcare.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Se umple prezervativul cu sperma

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu s-a rupt sau daca nu a iesit de pe penis, nu se intampla nimic.

| MTSimo a răspuns:

Un prezervativ este de unica folosinta!

| MorenytaShuttUp explică (pentru MTSimo):

Asta stiu si eu. Dar ce se poate intampla daca faci ce am specificat eu, sti?

| MTSimo a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

Atat timp cat prezervativul era intact ( sa nu se fi rupt ) nimic

| raluk27 a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

Esti mai bogat cu 4 lei. Faci economie!

| cristintza94 a răspuns:

Un prezervativ se foloseste o singura data de aia sunt de unica folosinta

| CristinaCriss1611 a răspuns:

Se sparge pana la urma.