| Roxy_7146 a întrebat:

Ce se intampla daca folosesc un prezervativ de 2 ori?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se rupe.

Abh
| Abh a răspuns:

Ramai insarcinata sau, contactezi o boala venerica daca partenerul tau e cumva infectat.

| Castiel a răspuns:

Ce se intampla daca nu folosesti un prezervativ de 2 ori?

| NickiMinaj a răspuns:

Chiar asa mare e criza? da-o dracu de treaba... mrsmith, tu zii acolo, ca-mi iau notite ( nu-s prea buna la logica matematica, d-abia am inteles corolarul lui lagrange sad )

| glamour a răspuns:

Te alegi cu un bebe

| R_8074 a răspuns:

Se rupe si poti ramane insarcinata.

| Chimilica a răspuns:

Cele 2 prezervative se freaca intre ele si se rup. Asa ca stai cuminte in banca ta. Ia-ti un durex si gata. Cei de mai jos au mare dreptatewinking

| blaxy a răspuns:

big grin cum ma sal folosestide 2 ori? big grin ce ai al bani pentru altul?

pai se poate rupe si nu e igienic tongue

| ionela22 a răspuns:

Nu este bine un prezervativ se foloseste odata atat

| Andreutsa25 a răspuns:

Prezervativele sunt de unica folosinta, nu ai cum sa il folosesti de 2 ori.Preferi sa risti anumite boli sau chiar o sarcina nedorita sau sa scoti din buzunar maxim 10 lei(pentru cele de calitate)?

| soricica a răspuns:

Ori bebe ori o bloala...una din doua sigur, daca nu domane fereste amandoua
Bye:*

| Mykidutza a răspuns:

Cum sa faci asta? sunt multe riscuri.1) se poate rupe...2) poti sa te imbogatesti cu ceva microbi.sunt ulte.parerea mea e ca nu trebuie a-l folosesti de 2 ori...nu este deloc igienic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este igienic si te cam poti imbolnavi sa ma ierti. Poti folosi doua de trei ori fara nici un risc. Daca nu stii cum da un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla sa te cunoasca aia de la vulcanizare mai ceva decat pe soferii de TIR! Esti chiar atat de saraca? laughing

| neelutunelu a răspuns:

Se rupe si s -ar putea sa ai probleme, ramai insarcinata sau vreo boala! ce zici?