| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca nu a venit menstruatia la timp?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai avut contactsexual, iti faci un test de sarcina din urina de diminata cam in a 7 a zi deintarziere si, dupa aceea, indiferent de rezultat, te duci la ginecolog.
Daca nu ai avut contact sexal, te duci frumos la gineclog fiindca probabil ai un dezechilibru hormonal care trebuie tratat.

| elena a răspuns:

De cat timp intarzie? Si daca esti insarcinata? Eu cred ca asa este...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Te duci la medic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vine mai tarziu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai fost stresata in ultimul timp, poate sa iti intarzie si 20 de zile in cazul asta...alte cauze... poate ai vreo anemie sau ceva... ai rabdare, vine ea pana la urma.mai ar fi o varianta, poti fi insarcinata