| mihaialbert2001 a întrebat:

Ce se intampla daca peste noapte imi iese sperma singura fara sa imi fac ceva, dimineata gasesc chilotii plini de sperma.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Producerea polutiei nocturne sau a asa numitului ''vis umed'' prin care se elimina involuntar sperma reprezinta o stare de fapt, o situatie normala in cazul tinerilor adolescenti. In urma ejacularii involuntare a spermei, organismul baietilor regleaza si echilibreaza nivelul de stres hormonal care apare de obicei dupa ce s-a produs procesul de maturizare a glandelor care formeaza aparatul reproducator. In concluzie, in afara procesului prin care se regleaza stresul hormonal, NU se intampla si NU intervine nicio alta schimbare notabila in viata tinerilor adolescenti. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce tis e intampla este perfect noral si sanatos, la varsta pubertatii. Se cheama "polutie nocturna" si apare la toti baiteii care intra la pubertate, aratand clar ca, organele tale reproducatoare incep sa functioneze.
Citeste mai multe despre "polutii" pe internet.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta arată că ești matur din punct de vedere sexual.

| Andreeush a răspuns:

Îți schimbi lenjeria laughing

| Sofer a răspuns:

Ai vise umede laughing nu te mai uita seara la filme frumoase.

| Crackman a răspuns:

Ca trebuie sa mai golesti sacul... oul happy
Sau ai facut sex seara cu un spirit