| Nustiucenumesapjm a întrebat:

Salut TPU. Va rog sa nu ma luati la misto. Ok, deci am 14 ani si noaptea am ejaculari nocturne daca asa se spune, dimineata ma trezesc cu chilotii fleasca si mai curge asa cate o urma de sperma, dar cand incerc sa dau o laba nu iese nimic. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai da,

| ywar a răspuns:

Este perfect normal. Se numesc polutii nocturne. Corpul isi cere drepturile. Esti in perioada de crestere si hormonii tropaie in tine. Probabil vizionezi si filme care in mod normal sunt interzise minorilor. Internetul e plin. Pe vremea mea nu stiam ce e aia internet. Era telefon cu disc, daca era si acela.
Asadar..in timpul somnului ai vise erotice si se elibereaza sperma acumulata. Nimic mai mult. Nu te mai uita la filme pentru adulti. Iti vor deregla perceptia despre sexualitate de mai tarziu si vei ajunge sa faci cu o prietena pe care o vei avea ce ai vazut acolo. E fals ce e acolo. Eu pana la 21 de ani nu am stiut cum se intampla un act sexual, iar la 23 de ani m-am culcat prima data cu o fata. Nu-ti ucide adolescenta.

Răspuns utilizator avertizat
| slayer09 a răspuns:

Nu te mai uita la filme deocheate. Fa sport, mananca sanatos, si bucura-te frumos de viata.

| MirelBoss99 a răspuns:

Fii atent aicea la viata ta deci te duci iti iei o icoana de acea cu tudor chirila horia brenciu si stefan banica jr si te rogi timp de 12 ore inconitunu sa iti meara sa faci laba pe tatele lui gina kalasknicov