| Crs a întrebat:

Ce se intampla daca un baiat nu isi drumul atunci cand face sex? Sau mai bine spus de ce nu isi da drumul?! Actul sexual poate sa dureze si o ora si tot nu isi da drumul... thinking

Răspuns Câştigător
| costin_6617 a răspuns:

,, Ce se intampla daca un baiat nu isi drumul atunci cand face sex? '' doamna sau dimnisoara Cristina, cum doriti sa va spun.se intampla ca nu ramaneti insarcinata.,, Sau mai bine spus de ce nu isi da drumul?!'' poate isi doreste sa nu ramaneti insarcinata.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt multe motive: poate e obosit, poate se tine prea mult la inceput si apoi nu mai poate, poate partenera e inhibata sau nepriceputa si actul sexual nu e foarte satisfacator, poate unul din parteneri are o infectie genitala si are un disconfort, poate a baut prea mult alcool, poate ia niste medicamente au droguri.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa mearga la un medic.

| Leea1234 a răspuns:

Probabil in cauza stresului!

| madagascar a răspuns:

Sincer trebuie sa vorbesti cu el. daca va iubiti trebuie sa vorbiti orice, nu trebuie sa-ti fie rusine.nu inteleg de ce sa-ti fie rusine ca doar il iubesti si te iubeste. vorbiti, mergeti la un medic impreuna, pentru ca se presupune ca sunteti un cuplu.

| Crs explică:

Nu cred ca este vorba ca nu e atras de bine sau nu ma iubeste, ca stiu ca ma iubeste! si nu pot sa discut cu el pentru ca imi este rusine :-s suntem si de mult impreuna. am fost si despartiti 10 luni si iubirea este inca prezenta love struck

| alexdop21 a răspuns:

Problemele pot fii multe, de la stres, pana la faptul ca nu prea ii face placere sa faca sex cu tine, sau nu mai se simte atras de tine... Cine stie, cel mai bine discuta cu el si vezi ce este... sa mearga sa consulte un medic, sa se mai relaxeze sau poate sa mai luati o pauza...

| valy07kdpv a răspuns:

Nu asi da drumul pentru ca nu-i face placere.
o face benevol, pentru a nu da impresia ca nu este multumit
nu vei rezysta o ora sa faci sex fara pauze si daca vei face pauza! adio sex! doar daca recurgy la alte metode de preludiu decat cele cu care este obisnuit
asa ca ...sigur nu ai face placere
bafta an continuaresigur vei avea nevoie de ea
ceaooooo!

| xt a răspuns:

Stress-ul e cauza principala! Change your job, change your schedule, change your life!

| evilspoon a răspuns:

E impotent. sad but true

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi obosit, mai ales daca e al 2-lea act

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi provocat de emotie, de efectuarea masturbarii pana la o varsta inaintata, atunci actul nu-l poate decat prin masturbare, folosirea formei coitus intreruptus- forma de ejaculare in afara vaginului o forma care duce la modificarea subconstientului vis avis de ejaculare, subconstientul refuza sa termine actul )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stres, oboseala...frica? thinking
Sunt multe motive... poate nu e 100% pregatit...
Sau are o problema, cine stie...
Poate ca te iubeste, dar nu ii faci destula placere cand faceti sex laughing
Prea batran/tanar? thinking
Oricum... n-are cum sa fie ceva f rau... daca el chiar te iubeste atunci nu cred ca are leg. cu tine thinking

Incearca sa cauti momentul potrivit ca sa-l intrebiwinking a. i. sa nu se sperie sau altceva...sa nu se simta..."atacat" sau "acuzat"...ma rog...il intrebi tuwinking dar sa arati ca nu esti serioasa...adica nu te deranjaza acest lucru...sa pari doar curioasa laughing nu serioasa...ca poate o sa creada ca nu mai tii la el...ca il privesti cu "alti ochi"winking
Intreaba-l in acelasi fel cum il intrebi despre chestii obisnuitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oboseala si alte ganduri uneori poate nu-i face placere da o face doar sa-si faca fericita partenerawinking

| Gabriel_Sorin_1988 a răspuns:

Buna

| Gabriel_Sorin_1988 a răspuns:

De ce un baiat nu poate sa iti dea drumul care e problema si poate sa iti dea drumul prin frecare