| adu_1447 a întrebat:

Ce ar trebui sa faca un baiat pentru a face actul sexual sa dureze mai mult? Adica, sa intarzie ejacularea.

Răspuns Câştigător
| Dolceboy a răspuns:

Flav gresit asta i-ar da rezistenta, pai se duce baiatul la sexshop si cumpara o crema sau cand simte ca ii vine o scoate si o strange putin de cap!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa se opreasca cand simte ca se apropie de orgasm si sa continue contactul sexual dupa o pauza de cateva minute.

| Flav a răspuns:

Sa n-o mai arda pe Emanuella asa des.

| Castiel a răspuns:

Cand mai are potin si ii vine sa se oprasca din "pompat si sa se culce la loc" la care iar sa inceapa asta sau sa faca mult mult sex pana isi imbunatateste rezistenta/sa se masturbeze mult inainte

| unnimeni a răspuns:

E vorba de autocontrol care il dobandesti prin experienta, la fel ca in toate domeniile, exersand, inveti dar putem spune ca tine si de "talentul" fiecaruia cu care se naste.
Have fun!

| TotulPentruUna a răspuns:

Ia o pauza mica cand simti ca vine... big grin

| Giulia_7179 a răspuns:

Te gandesti la datorii si necazuri asta am auzit`o de la unu laughing))))