| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca folosesc un prezervativ de 2 ori?

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cei doi parteneri fac infectii genitale si, daca este fertila, femeia ramane insarcinata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sarcina si infectie genitala, e suficient?

| tarziu a răspuns:

La ce?

| Sara2 a răspuns:

Esti sanatos sau sanatoasa la cap?

| i.love.me a răspuns:

Inteleg ca e criza dar nici chiar asa, nu prea se poate.pentru ca e...folosit! uite daca vrei deschidem noi comunitatea TPU un cont bancar in care sa donam bani sa poti sa iti iei perzervative, glumeam. nu prea se poate
te pup ai grija

| julieta a răspuns:

Incearca si vei afla! oare vei putea sa faci acest lucru?!

| dydy22 a răspuns:

Hmmmm doamne ce lume

| soricica a răspuns:

Auzi, da nu mi bine stai si te uiti si nu mai faci sex? Vad si eu la ce te-a impins criza asta, sa pui o asa intrebare. Mai omule[sau fata ce esti] cum sa folosesti prezervativul de 2 ori?
Stii ce? Foloseste-l si de 3 ori nu numai de 2 ori, si te felicit de acum pentru bebelu pe care ai sa-l ai si pentru infectia superba pe care ai dobandit-o.
Nu pot sa cred ca tu ti-ai inceput viata sexuala, avand in cap o asa ideelaughing.

| cucu a răspuns:

Vaileuuu nenorocire mare cu criza asta financiara...

| bluerose a răspuns:

Il speli si-l pui la uscat si dupa aia il folosesti a doua oara? laughing

| Mădălina_2296 a răspuns:

Inseamna ca.
thinking la tine e chiar criza

da totusi. poti scoate cativa bani din buzunar. daca nu sa-l usuci ff bine.laughing

| BoOboO_8282 a răspuns:

Da n.ai bani sa.ti mai cumperi unu sau ce?laughing straight face

| AlecsLexx a răspuns:

Pune'l pe dos.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce sa facem, e criza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi sa-l storci bine dupa spalare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Murim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampla nimic dar sa stii un lucru cand te duci la f. i-at un pachet foloseste durex daca si la prezervative esti zgarcit mai bine masturbeazate in casa scuze ii un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Fara numar". sa ma exprim asa mai clar...laughing Eu ma gandesc poate ca este o alta problema, nu neaparat de bani, poate ii este rusine sa se duca sa cumpere pentru ca este foarte timid. sau cine stie ce motive.

| TheToxigen a răspuns:

Da stiti dc a spus asta? fiindca a gasit un prezervativ pe jos si s-a gandit sa se masturbeze cu el

| 1Borbely1 a răspuns:

Ok scuze dar mi-am amintit ca azi am vazut unn film de comedie in care 2 barbati stateau de vorbe
Unul spunea ca sora-sa a vrut sa faca sex cu un barbat dar nu au gasit prezervativ in nici un magazin din oras sh au folosit celofan laughing))) iar peste 9 luni s-a nascut mikutzul Jimmy. smug

Iar pentru intrebarea ta raspunsul este ''Omule a trecut criza!"

| iulian1990 a răspuns:

Chiar esti atat de incuiat la minte, sau nai mai folosit pana acum un prezervativ?

| David12349 a răspuns:

Bah stay draq cuminte mai bine zi unde stay si iti dau eu banilaughing

| Ginnye_MC_1996 a răspuns:

In cel mai rau caz ..se desparte fata de tine pentru ca zice ca esti sarac si nu ai bani de prezervative laughing. daca vrei s ao faci de mai multe ori cumpara atatea prezervative! bafta!