| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca folosesc un prezervativ expirat?

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se poate intampla ca, peste vreo 7-8 luni, sa te regasim aici intreband care ar fi cel mai potrivit nume pentru un copil.

| psiholoaga a răspuns:

Se poate rupe, lubrifiantul poate fi expirat si el si poate produce alergii, poate deveni poros si nu mai asigura protectia sau poate avea fisuri milimetrice prin care sa treaca sperma. Nu folosi un prezervativ. Sunt asociatii care dau prezervative gratuit, daca nu iti permiti sa le cumperi.

| pepe a răspuns:

Dacă nu este defect(rupt sau găurit) nu se întâmplă nimic. Am folosit şi eu cândva, erau oferite de autorităţi şi mi-am dat seama că erau expirate după ce am folosit vreo 15 bucăţi.

nony
| nony a răspuns:

Aruncaaaaaa-l da-l dracu? de ce folosesti un prezervativ expirat? nu ai 3 lei sa iti iei unul bun?
Foloseste-l, si peste 1 luna vii si ne intrebi ce se poate intampla daca prezervativul ¨S-A RUPT¨ in timp de dateai la buci...

| SweetCandy a răspuns:

A mai fost intrebrea asta......nu e indicatstraight facecel mai rau e daca se rupesad

| silvio a răspuns:

Pai daca un produs are un termen de garantie, inseamna ca acel produs nu mai corespunde scopului pentru care a fost fabricat daca termenul de garantie este expirat, ba, mai mult, poate produce si neajunsuri.

| Shery a răspuns:

Se poate rupe straight face

| Shery a răspuns:

P. s. la prezervativ ma refeream... nu de alta da poate de-aia mi-ati dat stupid laughing
nu ca mi-ar pasa prea mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti se strepezesc dintii. daca are aroma de lamaie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Înainte de cumpărare, este de datoria ta să verifici termenul de valabilitate nu să nenorocești biata fată!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sugetio

| tinutza_6709 a răspuns:

Devii tatic happy