| Haiduc_Emil_1996 a întrebat:

Se intampla ceva daca inghiti sperma cand te masturbezi

10 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Ce idee! Evident că nu are ce să se întâmple. Dar tot mă mir cum de te-ai gândit la aşa ceva...

| Daredevil1998 a răspuns:

Ajungi cu gura in partea inghinala? De ce ai face totusi asta?

| Emilian65 a răspuns:

De ce sa-ti inghiti sperma? Altceva mai bun nu ai de facut?

| Xpressurself a răspuns:

Nimic mai mult decat ca incepi sa devii un pervers tantalau. Mai ai putin si o sa postezi ca ti-ai gasit un iubit in loc de iubita. Mai bine cauta o fata si fii fericit cu ea.

| SuckTheGod a răspuns:

De ce ai face asta?

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu

| Xpressurself a răspuns (pentru Mihaelagirl):

Pentru o fata e normal pentru ca nu vrea sa ramana insarcinata dar totusi vrea sa il satisfaca. Da nu e mai ok sa lase fetele sa faca asta. Mai bine sa guste nectarul unei fete pentru un baiat, esti de acord?

| StephanieS a răspuns:

Absolut nimic.

| Privacy01 a răspuns:

Daca parintii tai afla, atunci da.
O sa te duca direct la sectia de psihiatrie

| alexguguta a răspuns:

Nimic