| DomnulFantastic a întrebat:

Ce semne da o fata daca te place?

Răspuns Câştigător
| Anonimă1666 a răspuns:

laughing E de bine mă smug

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-mă,sunt fată și îmi place de un băiat. Uite ce face o fată când e îndrăgostită. laughing
În primul rând,zâmbește mereu,mai ales când vorbește cu băiatul respectiv.(Dacă e mai timidă, încearcă să nu se aproprie de băiat)
Apoi se bagă foarte mult în seamă, uneori nu îi iese dar încearcă foarte mult să se bage în seamă cu băiatul respectiv, uneori mai sare pe el. dacă ști cum zic rolling on the floor (Asta fac eu, știu că sunt mai nebunatică dar asta e)
Încearcă din răsputeri să aducă un subiect despre acel băiat. love struck (Eu sunt norocoasă că fratimiu e prieten cu el smug )
Uneori fata încearcă să îl enerveze.
Dacă fata vede că el vorbește cu altă fată va incerca să facă tot posibilul să nu se mai întâmple. laughing big grin devil
Dacă ea are băiatul la prieteni pe facebook..sau ceva de genu',îi dă like la poze, dar depinde de fata respectivă, dacă e mai rușinoasă, nu îi dă like, ci doar se uită la pozele lui din 5 în 5 minute. laughing
Vorbește cu el..etc.
Sper că te-am ajutat, fundă? smug big grin

| DomnulFantastic explică (pentru anonim_4396):

Da,a sarit o data pe mine, eram eu mai timid pe atunci, si n-am zis nimic...

| Anonimă1666 a răspuns (pentru DomnulFantastic):

laughing E de bine mă smug

| andreiul78 a răspuns:

Observa daca iti arunca acele priviri scurte si in mod repetat, sau daca ai avut pana acum un momeent in care voi doi va uiatati unul in ochii celuilalt, timp de cateva secunde, atunci te place
bafta!

| DomnulFantastic explică (pentru andreiul78):

Da,ieri ne-am uitat unul in ochii altuia, zambeam anandoi.

| andreiul78 a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Paii... cand v-ati uitat unul in ochii altuia atunci s-a creat o conecsiune intre voi. Daca ai simtit cu iti trec ochii aia prin tine fii sigur ca si ea a simtit. te place

| LondonLover a răspuns:

Te streseaza cu mesaje pe facebook, sms-uri, iti da like-uri si comm-uri la poze, te intreaba des daca ai prietena, etc

| Livelord a răspuns (pentru LondonLover):

Asta pe la 14 ani.