| Comin_Natzia_Lui_1990 a întrebat:

Stie cineva niste semne? (semne care te place o fata?)

5 răspunsuri:
| AddeAndre14 a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de fete ..depinde de care este.
1. Unele te tachineaza, te lovesc usor, le place sa alergi dupa ele, sa le prinzi, sa va certati in joaca.
2. Unele sunt timide, arunca priviri subtile, se inrosesc cand vorbesc cu tine(uneori se si incurca) si ar vrea sa faci si tu un pas ca sa se simta mai bine.
3. Unele fete te baga in seama mereu, le intereseaza tot ce faci, mereu sunt pe langa tine, iti zambesc daca te uiti la ele, te intreaba unele chestii gen "ce joc e ala?" sau "cat e ceasul?" chiar daca ele stiu asta.
4.Nu spun ce simt pentru tine, nu arata, nu vor sa stie nimeni, astepta momentul potrivit sau tu sa faci un pas.
5.Iti spun direct in fata ca te plac.laughing
Bafta!

| neutrino a răspuns:

Ii rad ochii atunci cand te vede si asteapta de la tine sa fii capabil sa o inviti macar la un banal suc.

| Dariusuu a răspuns:

Se dă la tine.
Vrea să ştie tot ce faci, pe unde umbli cu cine.
Devine grijulie fără motiv în tot ce faci.
Dacă vrea să te invite la plimbare vrea să-şi petreacă timpul cu tine deci clar că da.
Dacă te tachinează intensiv laughing.

Şi ar mai fi...

| pietrean a răspuns:

Poate un zbenghi in frunte, care sa o faca sa te puna cu burta pe carte, ca sa stii sa scrii romaneste!

| Denissuca23 a răspuns:

Se poarta frumos cu tine, iti pune intrebari, se da la tine, iti spune ceva amuzant ca sa te atraga, sau cand va jucati ea fuge dupa tine si te loveste inseamna ca te place