| Julia92Anna a întrebat:

Ce semnifica daca atunci cand faci sex cu iubitul(unul cu care esti intr-o relatie de multa vreme)te intreaba daca iti place? Fara raspunsuri tampite, va rog!

5 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Inseamna ca te intreaba daca iti place sa faci sex cu el, fiindca daca v-ati iubi, ati face dragoste, nu sex. Dat fiind faptul ca sunteti mici inca, nu aveti de unde sti.

| Kira5854 a răspuns:

Inseamna ca vrea ca tu sa fi satisfacuta. Asta sau poate e putin nesigur pe el. Acum depinde si tonul pe care o spune... poate sa o spuna si mai..soptit pe un ton diferit, poate in timp ce incearac ceva nou...si intreaba daca iti place. Depinde mult de context, urmareste semnele si gesturile.

| Daciu_Andrei_1990 a răspuns:

În primul rând își arată interesul pentru plăcerea ta. Vrea să se asigure că tu ești pe deplin satisfăcută de maniera sa de a te excita! Nu trebuie să îți faci griji! Și eu mai pun astfel de întrebări, chiar dacă s-a întâmplat să fie a 10a partidă de sex cu fata respectivă. Sau mai există posibilitatea să te întrebe pentru a afla dacă dorești să încercați și alte lucruri noi.

| мартна a răspuns:

Ideea e ca baietii sunt foarte deschisi in timpul actului sexual, intreaba orice, spun orice, chiar si tampenii... Lor chiar le place sa le spui ce sa faca ca sa fie mai bine, le place sa ceri. :-P

| InfoGirl a răspuns:

Inseamna ca pentru el e important ca si tu sa fi excitata si sa te simti bine, nu vrea doar sa isi bage penisul in orice gaura. Poate vrea sa ii sugerezi si ce poate imbunatati