| Muci99 a întrebat:

cum faci sa fii pe plac fetelor? (fara raspunsuri tampite)big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Prin felul tau de a fi, sa fii maleabil, prietenos, plin de viata, de gasca, sa stii cand sa glumesti si cand nu, sa fii tandru, sa le apreciezi, atunci sigur vei vedea ca vor fi moarte dupa tine! pa si bafta!

2 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Pai depinde de fete. la unele poti sa le fii pe plac daca ai tatuaje si rezisti la bautura la altele daca esti "un finut" (gentleman)

| dianika15 a răspuns:

Sa te imraci ceva la moda sa fii destept si te rog fara glume prostesti.