| Bubbchac a întrebat:

De curiozitate intreb... daca te afli in relatie cu un baiat, dar tie nu iti place de cel cu care esti, si iti place de un alt baiat, care nu te place pe tine, ci pe cea mai buna prietena a ta, ce ar trebui sa faci? Cel mai convingator raspuns primeste Funda si Vot. Celalte raspunsuri doar Vot! kiss

Răspuns Câştigător
| uNNe a răspuns:

Pei in primul rand,cat este cu acea prietena nu le poti dori raul, incearca sa continui relatia ta si mai invata pe actualul, daca nu vei avea sentimente pentru actualul cand cel pe care-l placi se va desparti de pretena, tu il poti ajuta sa treaca peste de aici depinde de tine! Iti zic sa profiti de actualul deoarece cand ai fi langa cel iubit s-ar putea sa ai emoti Funda?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Pai te desparti de actualul, pentru ca relatia asta chiar nu are sens si poti lupta sa-i castigi atentia celuilalt :-x vezi ce anume ii place la prietena ta si incearca sa faci si tu la fel doar ca mult mai bine :* bafta!

| Bubbchac explică:

Cum se face ca au raspuns numai baietii? thinking

| Bubbchac explică:

Minunate raspunsurile sad Dar voi da fundita lui uNNe si un vot, iar la voi ceilalti cate un Vot. kiss Multumesc. big grin

| dixi209 a răspuns:

Cauti alt baiat care te place si il placi si tu pe el.
Daca baiatul de care iti place nu te place pe tine atunci e pierderea lui, nu?

| andrianho a răspuns:

Atunci ii dai papucii lu primul cu care esti si ca n-are nici un rost sa ai o relatie daca nu iti place de el si ii spui celuilat ca iti place de el si el o sa aleaga cu cine sa fie cu tine sau cu prietena ta
parerea mea!

| vioricapaicu a răspuns:

Pai solutia cea mai simpla si la indemana este sa te desparti de cel cu care esti, pentru. ca logic nu iti place! Si pe cei doi de care iti place si prietena ta sa ii lasi in pace ca de! dragoste cu sila nu se poate! Sper ca te-am lamurit.